Piątkowy Poranek z Jogą: Zimowy Kurs dla Początkujących

Zimowy PORANNY kurs jogi dla początkujących to coś co chcesz zrobić dla siebie tej zimy na dobry początek nowego roku! Kompletuję grupę na poranne zajęcia dla początkujących. Polecam Ci dołączenie do tego kursu jeśli nigdy nie ćwiczył•ś jogi lub miał•ś dłuższą przerwę albo chcesz po prostu powtórzyć podstawy! A nawet! jeśli pasuje Ci ta godzina bo po kursie będziemy kontynuować zajęcia jako grupa łączona do której każdy będzie mógł dołączyć.

Podczas kursu zapoznam Cię z podstawowymi asanami i techniką ich wykonywania, dowiesz się jak praktykować jogę bezpiecznie w zgodzie ze sobą i swoim ciałem. A oprócz tego odpoczniesz, zrelaksujesz się, zrobisz coś dla siebie i dobrze rozpoczniesz weekend.

Jestem Kasia i prowadzę studio jogi Teraz Relax w Otwocku. Jestem certyfikowaną nauczycielką hatha/vinyasa jogi, trenerką oddechu funkcjonalnego metodą Butejki oraz studentką psychologii. Nieprzerwanie od 6 lat prowadzę zajęcia jogi. Stawiam na bezpieczeństwo w praktyce oraz uczę wykorzystywać jogę jako narzędzie pracy ze skutkami stresu.

Kiedy: 12.01 – 1.03 PIĄTKI 9:10-10:10 (8 spotkań, jeśli będziesz zmuszon* opuścić jakieś zajęcia możesz odrobić je w innej grupie)

Cena: 340 zł (jest możliwość płatności w dwóch ratach na początku stycznia oraz druga na początku lutego, jeśli chcesz dokonać płatności w ratach wybierz opcję płatności gotówką lub zwykłym przelewem. W tytule przelewu wpisz “imię i nazwisko – 1 rata”, jeśli wybierzesz opcję płatności gotówką po prostu powiedz na zajęciach, że płacisz w dwóch ratach. Na miejscu możesz też zapłacić kartą)

Więcej informacji i zapisy: https://app.fitssey.com/terazrelax/frontoffice/courses/9CCD03CA-065A-44D1-AD91-6232BAF83004/overview

Masz pytania? studio@terazrlax.pl, tel. 502423069