Jesienny weekend z jogą w Zielnisku

Serdecznie zapraszamy do zapisywania się na nasz pierwszy jesienny, jogowy wyjazd do Zielniska! Pracę przy budowie naszego ośrodka rozwojowego dobiegły końca, możemy Was oficjalnie zaprosić na wyjazd z jogą, zbieraniem grzybów i pogadankami zielarskimi. Wyjazd będzie bardzo kameralny, grupa nie większa niż 13 osób choć zrobimy nawet dla 6 bo to nasz pierwszy wyjazd, a grafik niezbyt napięty, zależy nam na tym żebyście mogli odpocząć, a nie tylko przemieszczać się z zajęć na zajęcia. Poniżej garść szczegółowych informacji.

Kiedy: 27-29 października
Ogólny plan wyjazdu: zaczynamy w piątek kolacją lub zupą jeśli przyjedziecie wcześniej, po kolacji późnowieczorna yin joga na dobranoc i dłuższy relaks, następnego dnia rano joga, śniadanie i wyjście na grzyby potem czas wolny, obiad, pogadanka o zielarskich sposobach na odporność przy ziółkach, czas wolny, przed kolacją joga, kolacja i może ognisko przy dobrej pogodzie, niedzielny poranek podobny do sobotniego ale zamiast grzybów spacer zielarski, kończymy obiadem.

Nocleg: mamy pokoje 3 i 4 osobowe, grupa kameralna nie więcej niż 13 osób

Cena: 780 zł/osoba

Dojazd: we własnym zakresie nasz ośrodek mieści się we wsi Serock w miejscowości Firlej obok znanego jeziora i jest oddalony około 160 km od Warszawy.

Zapisz się przez formularz zgłoszeniowy, a my odezwiemy się z dalszymi szczegółami dotyczącymi rezerwacji miejsca: https://forms.gle/zkkhX7T8LJQWD1k28