Mam na imię Kasia i jestem nauczycielką jogi oraz instruktorką oddechu funkcjonalnego metodą Butejki. Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe i edukuje w zakresie zdrowego oddychania. 

Przez pierwsze lata praktykowałam jogę metodą BKS Iyengara, która nauczyła mnie kreatywności w sferze używania pomocy. Potem na mojej drodze pojawiła się vinyasa i dwóch wspaniałych nauczycieli Szymon Jarosławski i Vinay Jesta, którzy pokazali mi, że joga jest tylko jedna, ale warto czerpać z różnych jej ścieżek i tradycji. W 2018 roku zostałam nauczycielką hatha vinyasa jogi z międzynarodowym certyfikatem Yoga Alliance.

Po latach praktyki nakierowanej głównie na pracę z ciałem zostałam certyfikowaną instruktorką metody Butejki. Aktualnie skupiam się na przekazywaniu wiedzy z zakresu zdrowego, funkcjonalnego oddychania poprzez klasyczne ćwiczenia oddechowe metody Butejki, ale także pracę z ciałem ponieważ wierzę, że obie dziedziny pięknie się wzajemnie uzupełniają i dzięki połączeniu pozwalają osiągnąć najlepsze rezultaty, a nam zachować zdrowie i dobre samopoczucie. 

W weekendy studiuję psychologię na Uniwersytecie SWPS. Planuję w dalszym ciągu rozwijać się pod kątem pracy z ciałem w kontekście zdrowia psychicznego.

Co możesz znaleźć w mojej ofercie?

Zajęcia indywidualne

Prowadzę zajęcia indywidualne z dojazdem do Twojego domu lub biura, a także w moim studio w Otwocku. Takie zajęcia odbywają się w formacie jeden na jeden lub w małych kilkuosobowych, prywatnych grupach. Ty wybierasz!

Zajęcia plenerowe

W sezonie wiosenno-letnim możesz dołączyć do grupowych zajęć odbywających się w weekendy na leśnej polanie w Józefowie. Sprawdź w wydarzeniach na dole strony głównej!

Warsztaty oddechowe

Podczas tych warsztatów przekazuję wiedzę z zakresu fizjologii oddychania w sposób przystępny i łatwy do zapamiętania. Uczę jak oddychać prawidłowo na co dzień aby zachować zdrowie, energię i dobre samopoczucie. Warsztaty odbywają się online w formie kameralnych spotkań lub stacjonarnie w studio w Otwocku.

Terapeutyczne sesje oddechowe

Jest to terapeutyczna praca indywidualna z klientem, który potrzebuje popracować nad wzorcami oddechowymi w celu wyeliminowania objawów takich dolegliwości jak astma, bezdechy senne, przewlekły nieżyt nosa, zaburzenia lękowe i wiele innych. Jest to niezwykle pomocna terapia wspomagająca.

Kursy automasażu

Grupowe kursy automasażu mięśniowo-powięziowego przy użyciu terapeutycznych piłek do automasażu są doskonałym uzupełnieniem zarówno praktyki jogi jak i innych dyscyplin sportowych jakie uprawiasz. Automasaż może być formą autoterapii, przygotowania do treningu, sposobem na jego zakończenie lub po prostu dobrą okazją do relaksu i odprężenia. 

Zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe odbywają się w tygodniu w studio przy ul. Portowej w Otwocku. Możesz dołączyć do wybranego kursu, który akurat organizuje lub uczestniczyć w zajęciach otwartych. Wszystkie zajęcia są prowadzone w formacie łączonym co oznacza, że niezależnie od doświadczenia możesz do nich dołączyć. Na zajęcia trzeba się zapisać przez grafik zajęć.