Zimowy Kurs jogi dla początkujących

Zapraszam na zimową edycję kursu jogi dla początkujących. To doskonała okazja aby dobrze zakończyć stary rok i wspaniale wejść w nowy z dobrą energią.
 
Kurs dla początkujących jest furtką, którą otwieram, abyście mogli pójść dalej. Podczas kursu joga od podstaw skupiamy się przede wszystkim na zrozumieniu zasad rządzących naszym ciałem i przełożeniu ich na grunt asan czyli pozycji jogi. Anatomia człowieka to nic innego jak zbiór określonych zasad, których nie powinniśmy łamać jeśli chcemy ćwiczyć bezpiecznie i w zgodzie ze swoim ciałem. Tego uczymy na kursie “Joga od Podstaw”.
 
Dlaczego warto zapisać się na nasz kurs jogi dla początkujących?
 
– Zamknięta, kameralna grupa,
– Joga od podstaw,
– Warsztatowy charakter zajęć
– Możliwość odrobienia 2 nieobecności w ramach regularnych zajęć
– Po kursie możesz pogłębiać i kontynuować praktykę w naszym studio w ramach regularnych zajęć.
 
Podczas zajęć będziemy skupiać się na podstawowych grupach asan czyli pozycji jogi. W programie kursu między innymi: prawidłowa postawa, pozycje stojące, pozycje balansowe, skłony, siady i skręty, wygięcia do tyłu, pozycje brzuszne i otwierające biodra, powitania słońca, a także nauka świadomego relaksu.
 
Kurs obejmuje 9 spotkań. Spotykamy się raz w tygodniu w Studiu Teraz Relax w Józefowie. Zajęcia trwają 90 minut rozpoczynamy zwykle od zatrzymania się na oddechu i skupienia uwagi na tu i teraz, następnie przechodzimy do delikatnej rozgrzewki i stopniowo wprowadzane są bardziej wymagające pozycje, a w dalszej części przechodzimy do pozycji rozciągających i wychładzających. Zakończeniem każdej sesji jest 10 minutowy prowadzony relaks.
 
Czym jest JOGA?
 
Joga to wywodzący się z Indii system samodoskonalenia na poziomie fizycznym, intelektualnym, a także emocjonalnym składający się z asan czyli pozycji ciała, ćwiczeń oddechowych oraz medytacji. Asany jako ćwiczenia czysto fizyczne zwiększają siłę, elastyczność oraz zakres ruchu, stymulują narządy wewnętrzne, system nerwowy, a także układ hormonalny, co sprawia, że jogą holistycznie rozwija nasze ciało. Podczas praktyki jogi kierujemy uwagę do wewnątrz, dzięki czemu pozostajemy w lepszym kontakcie ze swoim ciałem. Poprzez pobudzanie i uspokajanie układu nerwowego joga zarówno korzystnie wpływa na stres jak i motywuje do działania.
 
Kto prowadzi zajęcia?
 
Mam na imię Kasia jestem instruktorką z międzynarodowym certyfikatem Yoga Alliance Hatha/Vinyasa Yoga, a także trenerką oddechu metodą Butejki. Zaczynałam swoją przygodę z jogą od dobrze znanej w Polsce metody BKS Iyengara i dużo z niej czerpię. Joga jest moją pasją, którą dzielę się z innymi w oparciu o wiedzę, którą przekazują mi moi nauczyciele, a także w oparciu o praktykę własną, która jest nieodłącznym elementem rzetelnego nauczania. Cały czas się uczę, czerpię wiedzę od doświadczonych nauczycieli jogi z Polski i z zagranicy. Wierzę we współczesne podejście jogi do człowieka w myśl, którego każdy jest inny, tak więc staram się dostosować praktykę do indywidualnych potrzeb uczestników zajęć, tak aby już od pierwszych kroków na macie była ona świadoma i zawsze bezpieczna. W jodze najbardziej lubię relax 😉
 
Cena i zapisy:
 
Cena kursu – 250 zł. Cena jest za kurs jogi dla początkujących nie obejmuje pozostałych zajęć z grafiku. Jeśli chcesz chodzić na inne nasze zajęcia wykup oddzielny karnet.
 
Zapisy:
Zajęcia odbywają się w środy 18:00 – 19:30
 
 
Jeśli masz pytania jestem do dyspozycji 🙂
tel: 502 423 069
email: studio@terazrelax.pl
fb: Teraz Relax
 
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania kursu jeśli nie zbierze się minimalna ilość uczestników. W takim wypadku wszelkie opłaty za kurs zostaną zwrócone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.