WIOSENNY KURS JOGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Zapraszam na wiosenną edycję kursu jogi dla początkujących w Studio Teraz Relax w Józefowie!

Podczas kursu joga od podstaw skupiamy się przede wszystkim na zrozumieniu zasad rządzących naszym ciałem i przełożeniu ich na grunt asan czyli pozycji jogi. Anatomia człowieka to nic innego jak zbiór określonych zasad, których nie powinniśmy łamać jeśli chcemy ćwiczyć bezpiecznie i w zgodzie ze swoim ciałem. Tego uczymy na kursie “Joga od Podstaw”.

Dlaczego warto zapisać się na nasz kurs jogi dla początkujących?

– Zamknięta, kameralna grupa,
– Joga od podstaw,
– Warsztatowy charakter zajęć
– Możliwość odrobienia 2 nieobecności w ramach regularnych zajęć
– Po kursie możesz pogłębiać i kontynuować praktykę w naszym studiu w ramach regularnych zajęć.

Podczas zajęć będziemy skupiać się na podstawowych grupach asan czyli pozycji jogi. W programie kursu między innymi: prawidłowa postawa, pozycje stojące, pozycje balansowe, skłony, siady i skręty, wygięcia do tyłu, pozycje brzuszne i otwierające biodra, powitania słońca, a także nauka świadomego relaksu.

Kurs obejmuje 9 spotkań. Spotykamy się raz w tygodniu w Studiu Teraz Relax w Józefowie. Zajęcia trwają 90 minut rozpoczynamy zwykle od zatrzymania się na oddechu i skupienia uwagi na tu i teraz, następnie przechodzimy do delikatnej rozgrzewki i stopniowo wprowadzane są bardziej wymagające pozycje, a w dalszej części przechodzimy do pozycji rozciągających i wychładzających. Zakończeniem każdej sesji jest 10 minutowy prowadzony relaks.

Czym jest JOGA?

Joga to wywodzący się z Indii system samodoskonalenia na poziomie fizycznym, intelektualnym, a także emocjonalnym składający się z asan czyli pozycji ciała, ćwiczeń oddechowych oraz medytacji. Asany jako ćwiczenia czysto fizyczne zwiększają siłę, elastyczność oraz zakres ruchu, stymulują narządy wewnętrzne, system nerwowy, a także układ hormonalny, co sprawia, że jogą holistycznie rozwija nasze ciało. Podczas praktyki jogi kierujemy uwagę do wewnątrz, dzięki czemu pozostajemy w lepszym kontakcie ze swoim ciałem. Poprzez pobudzanie i uspokajanie układu nerwowego joga zarówno korzystnie wpływa na stres jak i motywuje do działania.

Kto prowadzi zajęcia?

Mam na imię Kasia jestem instruktorką z międzynarodowym certyfikatem Yoga Alliance Hatha/Vinyasa Yoga, a także trenerką oddechu metodą Butejki. Zaczynałam swoją przygodę z jogą od dobrze znanej w Polsce metody BKS Iyengara i dużo z niej czerpię. Joga jest moją pasją, którą dzielę się z innymi w oparciu o wiedzę, którą przekazują mi moi nauczyciele, a także w oparciu o praktykę własną, która jest nieodłącznym elementem rzetelnego nauczania. Cały czas się uczę, czerpię wiedzę od doświadczonych nauczycieli jogi z Polski i z zagranicy. Wierzę we współczesne podejście jogi do człowieka w myśl, którego każdy jest inny, tak więc staram się dostosować praktykę do indywidualnych potrzeb uczestników zajęć, tak aby już od pierwszych kroków na macie była ona świadoma i zawsze bezpieczna. W jodze najbardziej lubię relax 😉

Cena i zapisy:

Cena kursu – 250 zł. Cena jest za kurs jogi dla początkujących nie obejmuje pozostałych zajęć z grafiku. Jeśli chcesz chodzić na inne nasze zajęcia wykup oddzielny karnet.

Zapisy:
Zajęcia odbywają się we wtorki o 20:10 – 21:40
Zapiszesz się online klikając w link: https://app.fitssey.com/terazrelax/frontoffice/courses/6BA5ED93-36F6-4944-4A13-5ADFC6131517/overview

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na kursie jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł na konto, które znajdziesz w systemie rezerwacji online, po kliknięciu opcji płatności przelewem. Resztę można dopłacić gotówką lub kartą na miejscu w dniu rozpoczęcia kursu.

Jeśli masz pytania jestem do dyspozycji 🙂
tel: 502 423 069
email: studio@terazrelax.pl
fb: Teraz Relax

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania kursu jeśli nie zbierze się minimalna ilość uczestników. W takim wypadku wszelkie opłaty za kurs zostaną zwrócone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.