Wieczorna relaksacja w dźwiękach mis i gongów

W jesienne piątkowe wieczory najbardziej lubicie zrelaksować się po całym aktywnym tygodniu dlatego tuż po zajęciach jogi, zapraszamy Was bardzo serdecznie na późnowieczorną, piątkową relaksację w dźwiękach mis tybetańskich i gongów.

CZYM JEST KĄPIEL W DŹWIĘKACH?
Kąpiel w dźwiękach mis i gongów to deser dla ciała i umysłu. Pozwala przełączyć się mózgowi w stan alfa i w ten sposób odpocząć. Stan alfa osiągamy jedynie poprzez medytacje i w ciągu kilku pierwszych minut snu. Aby umysł odpoczął trzeba stanąć pomiędzy snem, a jawą i zanurzyć się w przyjemnym nic niekontrolowaniu. Dźwięki mis tybetańskich i gongów to coś więcej niż wrażenia słuchowe – drgania przenikają i masują wnętrze: nasze gardło, żołądek, jelita i całą resztę. Fale dźwiękowe niosą informację zdrowia, dzięki czemu każda z czterech bilionów komórek ciała zostaje pobudzona do optymalnego rezonowania. Pozwalając sobie na wejście w stan głębokiego relaksu, odczujesz niebywałą lekkość i wewnętrzny spokój.

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?
Zaczniemy zwięzłym wykładem na temat działania dźwięku mis i gongów na organizm człowieka, następnie przejdziemy do krótkiej rozgrzewki w celu uruchomienia energii, dzięki temu jeszcze łatwiej i szybciej się zrelaksujecie. Po rozgrzewce dopilnujemy aby wszystkim było ciepło i wygodnie, a następnie rozpoczniemy kąpiel w dźwiękach.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
Ubierz się ciepło i wygodnie. Zalecamy długie, nie uciskające spodnie, bluza lub sweter, skarpetki. Jeśli masz tendencje do marznących nóg weź cieplejsze skarpetki lub dwie pary. Podczas leżenie bez ruchu i relaksacji ciśnienie krwi spada i robi się chłodno. Na miejscu mamy maty, koce, wałki i wszelkie potrzebne rzeczy do tego, żeby czuć się komfortowo podczas relaksu, ale jeśli chcesz możesz wziąć własny koc i matę.

ZAPISY I CENA:

08.11 piątek godz. 20:40 – 21:40 (tuż po piątkowych zajęciach jogi)
Zapisz się online klikając w link: https://app.fitssey.com/terazrelax/frontoffice/courses/253244BB-C08C-836F-DB07-8C29D9DF9211/overview

Koszt jednej sesji: 50 zł

KONTAKT:
@: studio@terazrelax.pl
tel: 502 423 069
fb: Teraz Relax

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.