Terapia Tańcem i Ruchem: Tańce w Kręgu

Kobieto która szukasz mocy…Odnajdziemy moc Twoją, Odnajdziemy ją w grupie innych kobiet, w ich mocy, we wzajemnym słuchaniu, mówieniu, tańcu. Będziemy tańczyć, improwizować, czerpać z tradycyjnych tańców tureckich, greckich, macedońskich, poruszać swoim ciałem kobieco, spontanicznie, autentycznie. To będzie podróż w głąb siebie ku doświadczaniu siebie w PEŁNI. Ku połączeniu się ze swoim ŹRÓDŁEM, z wewnętrznym opiekuńczym głosem co prowadzi i odkrywa twoją MOC. Ze swoim aniołem.Moja intuicja podpowiada mi, że w tym szczególnym czasie w środku pandemii potrzebujemy dać sobie prawo do wyrażania siebie by pożegnać stare i przywitać nowe, takie jakie ono teraz jest. Co potrzebujemy puścić, a co chcemy rozpocząć i z czym teraz iść. Co ważne dla naszej siły i mocy, Co nam daje moc?Chce wam zaproponować w sobotę 29.08 warsztat oddechowo-taneczny z elementami intuicyjnego tańca i tańców w kręgu.Będziemy się uziemiać i czarować w tańcu. Będą to 4 tradycyjne tańce w kręgu. Nie będziemy się trzymały za ręce, ale będziemy w kręgu i nasze oczy się spotkają. Tańce w kręgu mają moc pokoleń i tradycji. Powstały, bo ludzie potrzebowali być razem w kręgu, czuć wspólnotę i MOC. Będziemy też szukać mocy w tańcu intuicyjnym. Otworzymy nasze ciała na przepływ, na czucie. Otworzymy się na przyjemność, miękkość i dobroć.
Poprowadzi nas oddech, poruszy nas taniec. Osadzimy się w naszym ciele, zadomowimy się w nim.


JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ WARSZTAT?

Rozpoczniemy i zakończymy naszą pracę kręgiem, gdzie będziemy mogły usłyszeć siebie nawzajem, podzielić się swoimi doświadczeniami i poznać moc kręgu kobiecego. Będziemy w bezpiecznej odległości od siebie. Bez ujmowania się za ręce.Zaczniemy od nauki tańca w kręgu. Tańce, których się nauczymy mają proste ruchy. Ruchy są symbolami i tańczone od bardzo dawna zawierają energię tańczących kobiet.Będziemy tańce w kręgu przeplatać tańcem intuicyjnym gdzie poszukamy naszego centrum, uziemimy nasze ciało


KIEDY:

29.08 (sobota), godz. 11:00 – 18.00
(z krótkimi przerwami podczas ćwiczeń oraz dłuższą przerwą obiadową). Obiad zjemy na miejscu albo zamówimy albo ugotujemy danie jednogarnkowe w wolnowarze. Możecie też przynieść swoje jedzonko. Potrzebuję wiedzieć kogo uwzględnić w garnku, więc proszę od razu dać znać czy zjecie to co będzie w garnku( danie wegetariańskie).

CENA:
200 zł + obiad 25 złLimit miejsc: 10Rezerwację gwarantuje wpłata bezzwrotnego zadatku (50 zł).Płatność reszty kwoty (150zł) płatna przelewem do 22 sierpnia 2020r.Można również od razu opłacić całość.W razie pytań pisz śmiało w wiadomości prywatnej lub mailowo.Zastrzegam sobie prawo do odwołania warsztatu jeśli grupa się nie zbierze.

ZAPISY:

Łatwo zapiszesz się online klikając w ten link: https://app.fitssey.com/terazrelax/frontoffice/courses/6908BBE5-4F7E-3A54-B333-DB2B4C947125/overview?fbclid=IwAR2AtjdyuOPOYsL16gq0953o3JUFzs5I1BDJXZhp9-OgxXejPF8fhn9QJaA

KONTAKT:

788966360 (BEATA)
502423069 (KASIA)
studio@terarelax.pl
fb: @terazrelax

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.