14 kwietnia 2020

STUDIO ONLINE

Jesteśmy kameralnym studiem jogi i pracy z ciałem z Józefowa. Nasze studio mieści się przy ulicy Sikorskiego 13, ale wiemy, że nie możecie nas teraz odwiedzić. Niezależnie jednak od tego czy o nas słyszałeś czy jeszcze nie, czy ćwiczyłaś z nami na żywo, czy być może dopiero wybierałaś się na pierwsze zajęcia albo na pierwszy kurs doskonale wszyscy wiemy, że w tej chwili jest to niemożliwe.

Dlatego chcemy przyjść do Ciebie, do Twojego domu wirtualnie. Przygotowałyśmy dla Ciebie zajęcia online z Jogi i z Chińskiej Gimnastyki Qigong. Każdy może do nich dołączyć. Codziennie o godzinie 18:00 z wyjątkiem piątku publikujemy nowe praktyki jogi lub qigongu, a w niedzielę błogą relaksację, która wszystkim nam jest teraz potrzebna.

Prowadzimy zajęcia online w sposób typowy dla nas – mimo tej wirtualnej bariery i braku kontaktu bezpośredniego staramy się podchodzić indywidualnie, pozostawiając wybór wariantów pozycji nawet podczas praktyki online. Zawsze możesz do nas napisać lub zadzwonić jeśli chcesz skonsultować z nami swój stan zdrowia i dowiedzieć się jakie ćwiczenia są bardziej wskazane, a które mniej. Wszystko Ci wyjaśnimy.

Jak dołączyć do zajęć online?

Przeczytaj nasz tekst o domowym studio i zaaranżuj przestrzeń do ćwiczeń!

Sprawdź nas! Na naszym kanale YouTube znajdziesz kilka zupełnie darmowych praktyk. Tylko wybaczcie nam jakość dźwięku, teraz już mamy mikrofon więc będzie słychać idealnie!

Jeśli chcesz otrzymać linki z kolejnymi nagraniem online wejdź na naszą strone terazrelax.pl/grafik lub zaloguj się do aplikacji Fitssey – dokładnie tak samo jak przy zapisach na zajęcia w studio stacjonarnym. Jest tam już aktualny grafik zajęć ONLINE.

Jeśli nie masz jeszcze konta w naszym systemie, załóż je. Aby wyświetlić tylko zajęcia online bez widoku zajęć w studio, które są teraz zawieszone w prawym górnym rogu kliknij “wybierz lokalizację” i zaznacz “studio online”

Codziennie o godzinie 18:00 z wyjątkiem piątku do Waszej dyspozycji będą zajęcia online: JOGA lub QIGONG, w niedzielę RELAKSACJA. Zajęcia dostępne są do końca każdego tygodnia. To znaczy, że możesz je odtworzyć od razu lub później w dogodnym dla Ciebie terminie.

Na zajęcia online możesz zapisać się do godziny przed planowanym udostępnieniem video. Przykładowo jeśli zajęcia zaczynają się o 18:00 zapisy otwarte są do 17:00. W soboty zajęcia startują o 12:00, więc zapisujemy się do 11:00. Kilka minut przed planowaną godziną zajęć wyślemy do Was prywatny link do nagrania. Możesz go odtworzyć tylko korzystając z tego maila, który nam podałeś w systemie.

Karnety i płatności

Jeśli masz u nas karnet, który w tej chwili jest zawieszony w związku z kwarantanna możesz go na nowo aktywować po prostu zapisując się na zajęcia i uczestniczyć w zajęciach na jego podstawie. Wejścia będą schodzić normalnie z karnetu.

Jeśli masz u nas karnet, ale wolisz zachować go na zajęcia stacjonarne możesz zostawić go w zawieszeniu do momentu wznowienia działalności studio i wykupić wejściówki, tygodniówki lub miesięczny dostęp do studia online.

Jeśli nie masz u nas w tej chwili żadnego karnetu, możesz go wykupić. Pamiętaj aby wybrać karnet ONLINE, ponieważ po przejściu do wyboru karnetów wyświetlą Ci się wszystkie nasze karnety również te stacjonarne .

Studio online będzie przez jakiś czas funkcjonowało także po wznowieniu działalności stacjonarnej, także nie martw się, że Twój karnet przepadnie.

Płatności za karnety online są realizowane tylko za pośrednictwem szybkich przelewów. Jeśli Twój bank nie obsługuje szybkich przelewów skontaktuj się z nami.

Cennik karnetów online:

  • wejściówka 15 zł
  • tygodniówka open 65 zł
  • miesięczny online open 155 zł