RELAX w dźwiękach mis tybetańskich i gongów

Wiemy jak bardzo potrzebujecie relaksu, co więcej wiemy jak go uwielbiacie! Dlatego mamy dla Was coś pysznego. Dwa terminy kąpieli w dźwiękach mis i gongu. Relaksacja w dźwiękach zostanie poprowadzona przez Beatę. Kto miał okazję uczestniczyć w Dniu Otwartym poznał już jakie to wspaniałe doświadczenie.

CZYM JEST KĄPIEL W DŹWIĘKACH?

Kąpiel w dźwiękach mis i gongów to deser dla ciała i umysłu. Pozwala przełączyć się mózgowi w stan alfa i w ten sposób odpocząć. Stan alfa osiągamy jedynie poprzez medytacje i w ciągu kilku pierwszych minut snu. Aby umysł odpoczął trzeba stanąć pomiędzy snem, a jawą i zanurzyć się w przyjemnym nic niekontrolowaniu. Dźwięki mis tybetańskich i gongów to coś więcej niż wrażenia słuchowe – drgania przenikają i masują wnętrze: nasze gardło, żołądek, jelita i całą resztę. Fale dźwiękowe niosą informację zdrowia, dzięki czemu każda z czterech bilionów komórek ciała zostaje pobudzona do optymalnego rezonowania. Pozwalając sobie na wejście w stan głębokiego relaksu, odczujesz niebywałą lekkość i wewnętrzny spokój.

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

Zaczniemy zwięzłym wykładem na temat działania dźwięku mis i gongów na organizm człowieka, następnie przejdziemy do krótkiej rozgrzewki w celu uruchomienia energii, dzięki temu jeszcze łatwiej i szybciej się zrelaksujecie. Po rozgrzewce dopilnujemy aby wszystkim było ciepło i wygodnie, a następnie rozpoczniemy kąpiel w dźwiękach.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

Ubierz się ciepło i wygodnie. Zalecamy długie, nie uciskające spodnie, bluza lub sweter, skarpetki. Jeśli masz tendencje do marznących nóg weź cieplejsze skarpetki lub dwie pary. Podczas leżenie bez ruchu i relaksacji ciśnienie krwi spada i robi się chłodno. Na miejscu mamy maty, koce, wałki i wszelkie potrzebne rzeczy do tego, żeby czuć się komfortowo podczas relaksu, ale jeśli chcesz możesz wziąć własny koc i matę.

ZAPISY I CENA:

Do waszej dyspozycji oddajemy 2 terminy. Łatwo zapiszesz się online klikając w poniższe linki:

28.09 sobota godz. 18:00 – 19:30 https://app.fitssey.com/terazrelax/frontoffice/courses/4968B194-127F-4A72-27A8-4694C7B0E961/overview
06.10 niedziela godz. 18:00 – 19:30 https://app.fitssey.com/terazrelax/frontoffice/courses/C872F04C-FE7C-510C-DA99-EAD45933B12D/overview

Koszt jednej sesji: 50 zł

KONTAKT:
@: studio@terazrelax.pl
tel: 502 423 069
fb: Teraz Relax

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.