Relaksacja w dźwiękach mis tybetańskich i gongów

Zapraszamy Was na ostatnią wakacyjną relaksację w dźwiękach mis tybetańskich i gongów, a jednocześnie ostatnią, która odbędzie się w studio przy Sikorskiego w Józefowie.

CZYM JEST KĄPIEL W DŹWIĘKACH?

Kąpiel w dźwiękach mis i gongów to deser dla ciała i umysłu. Pozwala przełączyć się mózgowi w stan alfa i w ten sposób odpocząć. Stan alfa osiągamy jedynie poprzez medytacje i w ciągu kilku pierwszych minut snu. Aby umysł odpoczął trzeba stanąć pomiędzy snem, a jawą i zanurzyć się w przyjemnym nic niekontrolowaniu. Dźwięki mis tybetańskich i gongów to coś więcej niż wrażenia słuchowe – drgania przenikają i masują wnętrze: nasze gardło, żołądek, jelita i całą resztę. Fale dźwiękowe niosą informację zdrowia, dzięki czemu każda z czterech bilionów komórek ciała zostaje pobudzona do optymalnego rezonowania. Pozwalając sobie na wejście w stan głębokiego relaksu, odczujesz niebywałą lekkość i wewnętrzny spokój.

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

Zaczniemy zwięzłym wykładem na temat działania dźwięku mis i gongów na organizm człowieka, następnie przejdziemy do krótkiej rozgrzewki w celu uruchomienia energii, dzięki temu jeszcze łatwiej i szybciej się zrelaksujecie. Po rozgrzewce dopilnujemy aby wszystkim było ciepło i wygodnie, a następnie rozpoczniemy kąpiel w dźwiękach.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

Ubierz się ciepło i wygodnie. Zalecamy długie, nie uciskające spodnie, bluza lub sweter, skarpetki. Jeśli masz tendencje do marznących nóg weź cieplejsze skarpetki lub dwie pary. Podczas leżenie bez ruchu i relaksacji ciśnienie krwi spada i robi się chłodno.W związku z nowymi zaleceniami sanitarnymi rekomendujemy raczej przyjście z własną matą i kocem, ale jeśli nie masz daj nam znać przygotujemy dla Ciebie taki zestaw.

ZAPISY I CENA:

15.08 sobota godz. 18:00 – 19:00

Zapisz się online klikając w link:
https://app.fitssey.com/terazrelax/frontoffice/courses/3B8A6856-68C7-0E03-F3DB-515922E167DB/overview

Koszt jednej sesji: 50 zł

KONTAKT:

@: studio@terazrelax.pl
tel: 502 423 069
fb: Teraz Relax

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.