PORANNY KURS JOGA OD PODSTAW

Jednym z naszych postanowień noworocznych na 2020 jest stworzenie grupy porannej. Wiemy, że na pewno dla wielu z Was poranek jest zdecydowanie bardziej dogodnym terminem dlatego postanowiłam stworzyć poniedziałkową poranną grupę, tak żeby dobrze zacząć tydzień. Przyznam szczerze, że bardzo lubię prowadzić poranne zajęcia, także nie mogę się już doczekać. Zaczniemy od kursu dla początkujących, a jeśli będziecie chcieli kontynuować zostaniemy przy tym terminie i wejdą one na stałe do grafiku, a teraz słów kilka czemu w ogóle warto zapisać się na kurs dla początkujących.

Kurs dla początkujących jest furtką, którą otwieram, abyście mogli pójść dalej. Podczas kursu joga od podstaw skupiamy się przede wszystkim na zrozumieniu zasad rządzących naszym ciałem i przełożeniu ich na grunt asan czyli pozycji jogi. Anatomia człowieka to nic innego jak zbiór określonych zasad, których nie powinniśmy łamać jeśli chcemy ćwiczyć bezpiecznie i w zgodzie ze swoim ciałem. Tego uczymy na kursie “Joga od Podstaw”.

Dlaczego warto zapisać się na nasz kurs jogi dla początkujących?

– Zamknięta, kameralna grupa,
– Joga od podstaw,
– Warsztatowy charakter zajęć
– Możliwość odrobienia 2 nieobecności w ramach regularnych zajęć
– Po kursie możesz pogłębiać i kontynuować praktykę w naszym studiu w ramach regularnych zajęć.

Podczas zajęć będziemy skupiać się na podstawowych grupach asan czyli pozycji jogi. W programie kursu między innymi: prawidłowa postawa, pozycje stojące, pozycje balansowe, skłony, siady i skręty, wygięcia do tyłu, pozycje brzuszne i otwierające biodra, powitania słońca, a także nauka świadomego relaksu.

Kurs obejmuje 9 spotkań. Spotykamy się raz w tygodniu w Studiu Teraz Relax w Józefowie. Zajęcia trwają 90 minut rozpoczynamy zwykle od zatrzymania się na oddechu i skupienia uwagi na tu i teraz, następnie przechodzimy do delikatnej rozgrzewki i stopniowo wprowadzane są bardziej wymagające pozycje, a w dalszej części przechodzimy do pozycji rozciągających i wychładzających. Zakończeniem każdej sesji jest 10 minutowy prowadzony relaks.

Czym jest JOGA?

Joga to wywodzący się z Indii system samodoskonalenia na poziomie fizycznym, intelektualnym, a także emocjonalnym składający się z asan czyli pozycji ciała, ćwiczeń oddechowych oraz medytacji. Asany jako ćwiczenia czysto fizyczne zwiększają siłę, elastyczność oraz zakres ruchu, stymulują narządy wewnętrzne, system nerwowy, a także układ hormonalny, co sprawia, że jogą holistycznie rozwija nasze ciało. Podczas praktyki jogi kierujemy uwagę do wewnątrz, dzięki czemu pozostajemy w lepszym kontakcie ze swoim ciałem. Poprzez pobudzanie i uspokajanie układu nerwowego joga zarówno korzystnie wpływa na stres jak i motywuje do działania.

Kto prowadzi zajęcia?

Mam na imię Kasia jestem instruktorką z międzynarodowym certyfikatem Yoga Alliance Hatha/Vinyasa Yoga, a także trenerką oddechu metodą Butejki. Zaczynałam swoją przygodę z jogą od dobrze znanej w Polsce metody BKS Iyengara i dużo z niej czerpię. Joga jest moją pasją, którą dzielę się z innymi w oparciu o wiedzę, którą przekazują mi moi nauczyciele, a także w oparciu o praktykę własną, która jest nieodłącznym elementem rzetelnego nauczania. Cały czas się uczę, czerpię wiedzę od doświadczonych nauczycieli jogi z Polski i z zagranicy. Wierzę we współczesne podejście jogi do człowieka w myśl, którego każdy jest inny, tak więc staram się dostosować praktykę do indywidualnych potrzeb uczestników zajęć, tak aby już od pierwszych kroków na macie była ona świadoma i zawsze bezpieczna. W jodze najbardziej lubię relax 😉

Cena i zapisy:

Cena kursu – 250 zł. Cena jest za kurs jogi dla początkujących nie obejmuje pozostałych zajęć z grafiku. Jeśli chcesz chodzić na inne nasze zajęcia wykup oddzielny karnet.

Zapisy:
Zajęcia odbywają się w między 3.02 – 30.03 w poniedziałki w godzinach 10:30 – 12:00
Zapiszesz się online klikając w link: https://app.fitssey.com/terazrelax/frontoffice/courses/A1F6884F-45E1-3BCB-B20F-9FFD9BFC3F32/overview

Jeśli masz pytania jestem do dyspozycji 🙂
tel: 502 423 069
email: studio@terazrelax.pl
fb: Teraz Relax

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania kursu jeśli nie zbierze się minimalna ilość uczestników. W takim wypadku wszelkie opłaty za kurs zostaną zwrócone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.