Pogłębiona Praktyka Jogi – warsztat

Ta sesja chodziła mi po głowie od jakiegoś czasu. Pomyślałam sobie, że ciężko tak zawrzeć wszystkie tradycyjne aspekty jogi podczas godzinnych czy 1,5 godzinnych zajęć. Więc zamarzyła mi się taka 3 godzinna sesja. Chciałabym abyśmy w ten sposób zakończyli wakacje. Z drugiej strony chciałabym abyście Wy mogli uczcić swoją praktykę i zaserwować sobie coś wyjątkowego.

Dlatego wymyśliłam “warsztat” Pogłębionej Praktyki Jogi, dla tych wszystkich, którzy już trochę ćwiczą i chcą jeszcze bardziej poczuć moc jogi i oddechu. Nazywam to roboczo warsztatem, ale to tak naprawdę długa sesja jogi, gdzie będziemy głównie CZUĆ.

Jeśli czujesz się coraz pewniej w asanach i chcesz zajrzeć głębiej przyjdź na 3 godzinną sesję jogi. Podczas tego warsztatu doświadczysz mocy ruchu, oddechu, a także głosu.

Czego możesz się spodziewać?

Zaczniemy od krótkiej medytacji, następnie odśpiewam mantrę, udostępnię Wam wcześniej materiał tekst mantry do nauczenia się dla osób chętnych 😉 W dalszej kolejności przejdziemy do oczyszczającego ćwiczenia oddechowego. Jedni zaliczają je do pranajamy inni uważają, że to kriya czyli jedna z praktyk oczyszczających. Kaphalabati, pozwoli nam poczuć energię, oczyścić głowę i znaleźć się tu i teraz.

Po krótkiej rozgrzewce, przejdziemy przez kilka serii znanych Wam już doskonale powitań słońca, pozycje stojące, proste balanse wzmacniające ręce, wygięcia do tyłu, skręty, skłony, pozycje odwrócone i pranayamę. Na deser długi 20 minutowy relax z wykorzystaniem relaksacyjnych technik jogi nidry.

Sesję poprowadzę w stylu Vinyasy, ale w każdej pozycji będziemy zatrzymywać się na 5 oddechów. Praktyka będzie wymagająca, ale wszystkie pozycje, które się pojawią są Wam znane, chcę się skupić na najbardziej klasycznych pozycjach jogi.

Dla kogo?

Warsztat jest dla wszystkich osób, które regularnie praktykują jogę w dowolnym stylu. Warsztat jest również dla osób, które czują, że mają potrzebę spojrzenia głębiej w to czym jest joga i doświadczenia co może ona nam dać jeśli tylko sobie na to pozwolimy. Żeby wziąć udział w warsztacie nie musisz umieć robić szpagatu 😉 ani stać na głowie, nie musisz też umieć zrobić pełnej chaturangi. Dobrze jednak jeśli praktykujesz jogę REGULARNIE co najmniej od 6 miesięcy.

Zapisy i Koszt

Kiedy: 1 września w niedzielę o godzinie 17:00
Koszt: 50 zł
Pytania: 502423069 lub studio@terazrelax.pl
Zapisy online: https://app.fitssey.com/terazrelax/frontoffice/courses/9E7C649D-8ADC-3B3B-1870-9F06E394FF07/overview

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.