Teraz Relax to kameralne studio jogi oraz terapeutycznej pracy z ciałem i oddechem. Szkoła mieści się w kamienicy na Starej Ochocie tuż przy Filtrach i blisko Pól Mokotowskich. Cenimy sobie spokój i tego też uczymy w naszej oazie, gdzie każdy jest mile widziany. Naszym celem jest przede wszystkim wspieranie Twojego zdrowia. Proponujemy zajęcia nastawione na harmonijny rozwój człowieka z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb jednostki. Ważnym elementem naszej pracy jest edukacja w zakresie bezpieczeństwa pracy z ciałem i oddechem. Studio Teraz Relax to miejsce gdzie możesz zrobić coś dla siebie i w pełni się zrelaksować. 

Wiele współczesnych dolegliwości jest wynikiem nadmiernego stresu. Radzenie sobie z jego skutkami i uwalnianie napięć jest kluczowym elementem dbania o zdrowie. Narzędzia potrzebne do uzyskania stanu relaksu są dostępne dla wszystkich bez względu na wiek czy stan zdrowia. Relaks jest najtańszym i najbardziej uniwersalnym lekiem, na wiele z tych dolegliwości.

Oferta

Oferujemy zajęcia w małych maksymalnie 9 osobowych grupach. We wszystkich naszych zajęciach możesz uczestniczyć bez względu na poziom zaawansowania. Osobom zupełnie początkujących zwykle sugerujemy uczestnictwo w kursie dla początkujących, które organizujemy cyklicznie. Na co dzień prowadzimy zajęcia prozdrowotne z jogi oraz chińskiej gimnastyki. Znajdziesz u nas jogę dla kręgosłupa, jogę dla kolan, łagodną vinyasę dla bioder, a także jogę na stres i zajęcia jogi skierowane do astmatyków. Prowadzimy również specjalistyczne kursy będące połączeniem jogi i oddechu funkcjonalnego metodą Butejki oraz kursy automasażu powięziowego. Co najmniej raz w miesiącu organizujemy relaksację przy dźwiękach mis tybetańskich i gongów.

6 powodów dla których warto do nas przyjść

Różnorodność zajęć

Znajdziesz u nas nie tylko jogę, ale też qigong, pilates, jogę dla dzieci czy terapię tańcem. Te wszystkie zajęcia łączy jedno – mają sprawić, że poczujesz się dobrze i nauczysz się relaksować.

Kwalifikacje i rozwój

Mamy kwalifikacje do prowadzenia naszych zajęć i nieustannie poświęcamy czas aby się rozwijać, żeby dać Wam jeszcze więcej wiedzy i wsparcia.

Dobra energia

Nie wiemy jak to jest, ale u nas poczujesz się dobrze, nawet kwiaty rosną tu chętniej.

Długi Relax

Wyróżnia nas długa savasana, każde zajęcia kończymy co najmniej 10 minutowym prowadzonym relaksem. Nawet jeśli nie lubisz końcowej relaksacji u nas ją pokochasz!

Elastyczność

Nie Twojego ciała, a nasza i też nie ciała, a podejścia do Ciebie. Dopasujemy zajęcia do Twoich możliwości. Każdy może u nas ćwiczyć.

Kameralna atmosfera

Trzymamy się limitu osób na sali, tak aby każdy czuł się komfortowo na zajęciach.