Kasia

Pierwszy raz na macie stanęła kilkanaście lat temu będąc w liceum za namową mamy Beaty. Na stałe od 7 lat, a uczy od 3. Decyzja o dzieleniu się jogą przyszła naturalnie, jeśli coś daje Ci tak wiele chcesz to się tym ze wszystkimi podzielić. Przygodę z jogą zaczynała od dobrze znanej w Polsce metody B.K.S. Iyengara. Zawsze lubiła eksperymentować z metodami i stylami jogi co zostało jej do dziś. Jest zdania, że joga jest jedna, więc warto inspirować się różnymi podejściami, z których może płynąć nowa nauka.

W kwietniu 2018 roku w Portugalii, pod czujnym okiem Szymona Jarosławskiego i Vinaya Jesta odbyła kurs nauczycielski 200 godzin Yoga Alliance. Cały czas się uczy, czerpie wiedzę od doświadczonych nauczycieli jogi z Polski i z zagranicy. Wierzy we współczesne podejście jogi do człowieka w myśl, którego każdy jest inny, tak więc stara się dostosować praktykę do indywidualnych potrzeb uczestników zajęć, tak aby już od pierwszych kroków na macie była ona świadoma i zawsze bezpieczna. Kasia jest również instruktorką metody pracy z oddechem według Butejki.

Beata

Współzałożycielka studia Teraz Relax. Pasjonatka ruchu. Od najmłodszych lat trenowała balet i akrobatykę sportową. Od 15 lat praktykuję Hatha Jogę, uczestniczyła w kursie nauczycielskim Jogi Iyengara prowadzonym przez Konrada Kocota. Licencjonowana psychoterapeutka terapii poznawczo-behawioralnej i schematu. Qi Gong to jej stosunkowo najświeższe odkrycie, który porwał ją swoją niezwykle subtelną formą, a zarazem dużą skutecznością.

W swojej praktyce przekazuje głównie formy qi gongu o zastosowaniu medycznym. Pogłębia praktykę i czerpie wiedzę od nauczycieli i mistrzów QiGongu takich jak Francesco Garripoli, Daisy Lee, Ron Tim oraz Rafał Baker. Beata również wykonuje terapeutyczne masaże dźwiękiem mis tybetańskich.