Medytacja Uwalniająca – warsztaty

Medytacje to sposób na skontaktowanie się ze sobą, ze swoimi emocjami, ze swoimi potrzebami. I taki właśnie cel ma mieć to spotkanie. Zajrzymy do tych miejsc w sobie do których w ogóle nie zaglądamy. Poczujemy swoje pierwotne emocje, a te pokażą nam nasze prawdziwe mocne strony oraz nasze potrzeby. Uruchomimy potencjał naszego ciała, wprawimy ciało w leczące wibracje i spontaniczny taniec – uwalniające doświadczenie. Wypełnimy ciało uśmiechem, którym obdarujemy nasze narządy, aby lepiej funkcjonowały. Na koniec wykąpiemy się w dźwiękach mis tybetańskich i wprawimy ciało w pełny relaks zaś narządy wewnętrzne w uzdrawiające wibracje.

Uważność i oddech to ogromna siła, która drzemie w nas samych i kiedy po nią sięgamy, to dzieje się tak jakbyśmy wpuszczali do naszego organizmu oczyszczającą wodę, ciepłą i pachnącą. Wykąpiemy nie tylko ciało, ale cały organizm. Poddamy go głębokiej relaksacji. Mózg wyłączymy, żeby odpoczął, a ciało zanurzymy w przyjemności.

Medytacje podczas spotkania

Zaczniemy od medytacji o charakterze aktywnym aby poruszyć energię życiową. Następna medytacja będzie miała charakter wyobrażeniowo – doświadczeniowy. Będziemy podążać za swoimi potrzebami i korzystać z wewnętrznej siły drzemiącej w nas.
Kolejna medytacja już statyczna będzie medytacją uzdrawiającą i harmonizująca organy wewnętrzne. Na koniec zrelaksujemy się przy dźwiękach mis tybetańskich.

Dla kogo?

Zapraszam wszystkich którzy są spięci i zestresowani, zapraszam osoby nie umiejące wyrażać swoich emocji, nieznające swojej siły, nie rozumiejące swoich potrzeb. Zapraszam osoby zaciekawione i te które chcą poczuć się lepiej w swoim ciele i te które chcą aby ich mózg odpoczął.

Prowadząca

Beata Kosior, psycholog, psychoterapeutka, instruktor Qigongu, masażystka misami tybetańskimi. Od 17 lat zajmuję się pracą nad własnym rozwojem, poszukując najlepszych metod pracy z człowiekiem. W swojej pracy terapeutycznej stosuję wiele różnorodnych technik medytacji, bo są one bardzo skuteczne przy depresji i zaburzeniach lękowych. Medytacja jest uznaną metodą leczenia stresu.

Zapisy i Cena

Zapisy online: https://app.fitssey.com/terazrelax/frontoffice/courses/61FDC043-5276-F1AA-C64A-DEC217E2BDB2/overview
Cena warsztatu: 70 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.