Kurs Terapii Tańcem i Ruchem

Zapraszam kobiety na cykl spotkań których celem będzie umocnienie swojego poczucia wartości, zbudowanie swojej części opiekuńczej, nauka rozpoznawania emocji oraz trening różnorakich sposobów ich wyrażania, przyjrzenie się swojej części krytycznej oraz zdecydowanie jak zamierzam na nią patrzeć i czym właściwie dla mnie jest ta część. Będziemy pracowały w zamkniętej grupie kobiet, które chcą się rozwijać i wzmocnić. Z całą naszą kobiecą energią wytańczymy swoje blokady, ograniczenia i zapiekłe emocje. Będziemy pracowały technikami terapii tańca i ruchu spontanicznego oraz metodami terapii schematów.

Masz wszystko, czego potrzebujesz, aby poradzić sobie z lękiem, smutkiem albo nadmierną złością. Masz wszystko co potrzebne, aby żyć w dobrej komunikacji ze swoim ciałem i cieszyć się dobrym zdrowiem, akceptacją dla swojej nieidealności. Masz wszystko, aby siebie pokochać, opiekować się sobą i doceniać za dobre chęci i starania.

Masz swoje ciało, swój mózg, świadomość, decyzyjność, masz oddech…

Terapia tańcem i ruchem to coś dużo więcej niż sam taniec i ruch. Każdy z nas miał kiedyś swoją spontaniczną i wolną część dziecięcą, ale sytuacje jakich doświadczyliśmy sprawiły, że ta wspaniałą część została schowana pod przeróżnymi naszymi sposobami obrony – naszymi maskami. Doświadczenie siebie w ruchu autentycznym oraz co najważniejsze w grupie osób, które zdecydowały się na tą przygodę to wspaniałe często korektywne doświadczenie bezpiecznej otwartości i wyrażania siebie autentycznie. To dzięki dużej ilości doświadczania interakcji w grupie zbieramy i uczymy się nowych zachowań i zmieniają się nam przekonania. Tworzy się przestrzeń do budowania relacji, poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i przynależności.

Zapraszam na 5 cyklicznych spotkań w godzinach 17:00 – 19:30:

1. GRUPA TO MY – INTEGRACJA, ZABAWA (22.03.2020)
2. MOJE CIAŁO – MOJA ŚWIĄTYNIA (29.03.2020)
3. JA CZUJĘ WIĘC JESTEM – EMOCJE (05.04.2020)
4. KRYTYK – CO MU POWIEM? (19.04.2020)
5. MOJA WRAŻLIWOŚĆ – MOJA SIŁA (26. 04.2020)

Warsztaty poprowadzi Beata Kosior certyfikowana psychoterapeutka schematów, instruktor chińskiej gimnastyki, gongsterka, pasjonatka świadomej emocjonalnej pracy z ciałem, oddechu, medytacji i tańca autentycznego. Obecnie w trakcie profesjonalnego kursu terapii tańcem i analizy ruchu w ośrodku IBA

Warsztat jest całością i każda jego część dopełnia poprzednią. Koszt całości to 350 zł. Jeśli z jakiejś przyczyny niezależnej osoba nie będzie na jednym lub dwóch warsztatach to będzie mogła dołączyć do warsztatu kolejnej edycji i dany warsztat odpracować bez dodatkowych kosztów, albo wziąć udział w innych pojedynczych zajęciach. Jednak zachęcam do zarezerwowania sobie tych terminów i wzięcia udziału w całości, bo zintegrowana grupa ma w sobie niezwykłą uzdrawiającą moc.

ZAPISY:

Miejsce można zarezerwować zapisując się online klikając w link: https://app.fitssey.com/terazrelax/frontoffice/courses/17C09733-D496-B01D-4AC3-EE1A5E082E68/overview

Następnie prosimy o dokonanie przedpłaty 150 zł przelewem na konto, które znajdziesz w systemie rezerwacji online lub gotówką w studio Teraz Relax. Resztę można dopłacić w dniu rozpoczęcia pierwszego warsztatu.

KONTAKT:
502 423 069 (KASIA)
788 966 360 (BEATA)
studio@terazrelax.pl
fb Teraz Relax

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania kursu, w przypadku jeśli nie zbierze się grupa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.