KURS JOGI POWIĘZIOWEJ I AUTOMASAŻU

Kochani to nie jest żart! Mimo, że pierwsze zajęcia kolejnego kursu automasażu powięziowego wypadają 1 kwietnia 😉 Tym razem zapraszam Was na kurs w środy o 18:00, kiedy to będziemy jeszcze dokładniej zgłębiać swoje ciało nabierając coraz większej jego świadomości. Mój kurs bazuje głównie na automasażu przy użyciu piłeczek tenisowych i różnych pomocy do jogi. Dzięki rolowaniu ciała jesteśmy w stanie zgłębić tajniki naszej własnej anatomii oraz odkryć miejsca w ciele, które być może wymagają większej uwagi.

Czym jest joga powięziowa? Jest to praktyka bardzo uziemiająca i rozluźniająca. Wprowadzamy ciało w proces samoleczenia dzięki pracy z piłeczkami i automasażem, a także dzięki różnym pasywnym pozycjom gdzie jednym z najważniejszych elementów jest siła grawitacji, której chcemy się zupełnie poddać. Nasze ciała gromadzą napięcia i emocje, które potem przez lata są przechowywane. To powoduje ból, dyskomfort, wady postawy, czasem też smutek, złość czy tendencje do negatywnego myślenia. Rozluźnianie napięć w ciele pomaga nie tylko wrócić do zdrowia, ale też rozluźnić umysł.

Podczas każdej sesji będziemy pracować z innym rejonem ciała zaczynając od stóp i stawu skokowego kończąc na głowie i napięciach pojawiających się w okolicach twarzy.

Poniżej przedstawiam Wam program kursu, czyli czym będziemy się zajmować na poszczególnych zajęciach

(01.04) Staw skokowy, stopa, mięśnie okolicy goleni.
(08.04) Duże grupy mięśni nóg
(15.04) Biodra
(22.04) Przepona i klatka piersiowa
(29.04) Kręgosłup, barki i ręce
(06.05) Szyja, głowa i twarz

Cena kursu 200 zł w cenie 2 piłeczki tenisowe oraz komplet materiałów do praktyki własnej.

Zapraszam serdecznie do zapisów online: https://app.fitssey.com/terazrelax/frontoffice/courses/56380069-7B3C-B86C-6F25-14172885A95E/overview

Kontakt:

502 423 069
studio@terazrelax.pl
fb @terazrelax

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.