Joga dla początkujących: NOWA GRUPA

Witaj w nowym sezonie praktyki jogi! Zgodnie ze swoimi wcześniejszymi zapowiedziami postanowiłam odejść od formuły kursów jogi od podstaw i skupić się na długoterminowej praktyce dla początkujących do której już dziś Cię zapraszam. Nowa grupa dla początkujących to okazja aby poznać jogę i dać sobie szansę na dokonanie pewnych zmian w życiu. Tak, joga w pewnym sensie zmienia życia i dla wielu osób jest odkryciem. Jednak aby tak się stało potrzebna jest regularność i czas, choć pierwsze efekty poczujesz już po pierwszej praktyce.

Zajęcia będą odbywały się od 5 października 1 raz w tygodniu w CZWARTKI o 18:50, choć jeśli uznasz, że masz potrzebę przychodzenia częściej cały grafik zajęć będzie dla Ciebie dostępny w ramach jednego karnetu.

Podczas zajęć będziemy pracować nad postawami takimi jak praca stóp w asanach, prawidłowy fizjologiczny oddech, bezpieczeństwo stawów w poszczególnych pozycjach jogi i wreszcie poznacie podstawowe, a potem już nieco bardziej zaawansowane asany w różnych ich wariantach dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego z Was. Będziemy też uczyć się wyciszenia, obserwacji oddechu i relaksacji.

Przekonałam? Jeśli chcesz się zapisać:

wejdź na grafik zajęć teraz relax: https://app.fitssey.com/terazrelax/frontoffice

odnajdź datę 5 października za pomocą strzałek u góry grafiku,

zaloguj się do systemu fitssey

zapisz się na zajęcia wybierając karnet lub wejściówkę

Pytania i wątpliwości

Jaki karnet wybrać?

Możesz wybrać wejściówkę jeśli chcesz sprawdzić czy joga jest dla Ciebie, ale w tym celu nie musisz czekać aż to października możesz zapisać się na dowolne zajęcia już teraz i sprawdzić o co chodzi w tej jodze. Jeśli chcesz przychodzić tylko na zajęcia dla początkujących wybierz karnet 4 wejścia, jeśli jednak spodobają Ci się też inne zajęcia z grafiku możesz również w nich uczestniczyć i wybrać większą ilość wejść. Prawie wszystkie karnety są miesięczne z wyjątkiem karnetu elastycznego, który jest kwartalny. Ceny poszczególnych karnetów znajdziesz w systemie.

Co jeśli nie będę mogła przyjść na zajęcia?

Wtedy możesz przyjść na inne zajęcia dostępne w grafiku.

Co mam ze sobą zabrać?

Ubierz się wygodnie, weź bluzę/sweter i skarpetki do końcowego relaksu, buty zostaw w szatni, wyłącz telefon lub zostaw go w domu. Jeśli masz swoją matę możesz zabrać, ale wszystkie pomoce do jogi mamy na miejscu.

Co jeśli mam pewne ograniczenia i dolegliwości?

Zapytaj swojego lekarza lub fizjoterapeuty czy możesz ćwiczyć jogę, dowiedź się czy są jakieś ruchy lub pozycje których powinnaś/powinieneś unikać i daj mi o tym znać przed zajęciami. Jeśli masz stara, dawne kontuzje, również powiedz o tym.

Masz więcej pytań?

napisz: studio@terazrelax.pl zadzwoń: 502423069