Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Zimowy Kurs Jogi dla Początkujących

9 listopada 2021 @ 18:50 - 22 grudnia 2021 @ 19:50 280PLN

Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z jogą i szukasz zajęć, które będą wspierać Twoje zdrowie oraz dobre samopoczucie zapisz się na mój kurs jogi dla początkujących, który startuje będzie idealnym podsumowaniem tego roku. Poznaj podstawy jogi w miłej i kameralnej atmosferze nowej przestrzeni Teraz Relax w Otwocku.

Kurs trwa 2️⃣ miesiące, a zajęcia odbywają się raz w tygodniu we wtorki o 1️⃣8️⃣:5️⃣0️⃣. Zajęcia trwają 6️⃣0️⃣ minut, a w trakcie całego kursu realizujemy konkretny program zajęć. Podczas kursu dla początkujących skupiamy się przede wszystkim na zrozumieniu zasad rządzących naszym ciałem i przełożeniu ich na grunt asan czyli pozycji jogi. Anatomia człowieka to nic innego jak zbiór określonych zasad, których nie powinniśmy łamać jeśli chcemy ćwiczyć bezpiecznie i w zgodzie ze swoim ciałem.

CZYM JEST JOGA?
Joga to wywodzący się z Indii system samodoskonalenia na poziomie fizycznym, intelektualnym, a także emocjonalnym składający się z asan czyli pozycji ciała, ćwiczeń oddechowych oraz medytacji. Asany jako ćwiczenia czysto fizyczne zwiększają siłę, elastyczność oraz zakres ruchu, stymulują narządy wewnętrzne, system nerwowy, a także układ hormonalny, co sprawia, że jogą holistycznie rozwija nasze ciało. Podczas praktyki jogi kierujemy uwagę do wewnątrz, dzięki czemu pozostajemy w lepszym kontakcie ze swoim ciałem. Poprzez pobudzanie i uspokajanie układu nerwowego joga zarówno korzystnie wpływa na stres jak i motywuje do działania.

DLACZEGO TEN KURS?
🔸Zamknięta i kameralna grupa,
🔸Joga od podstaw,
🔸Indywidualne podejście do uczestników,
🔸Warsztatowy charakter zajęć.
Po kursie możesz pogłębiać i kontynuować praktykę w ramach regularnych zajęć w grupie ogólnej lub zapisać się na inny kurs z mojej oferty.

KTO PROWADZI ZAJĘCIA?
Mam na imię Kasia jestem instruktorką z międzynarodowym certyfikatem Yoga Alliance Hatha/Vinyasa Yoga, a także trenerką oddechu metodą Butejki. Zaczynałam swoją przygodę z jogą od dobrze znanej w Polsce metody BKS Iyengara i dużo z niej czerpię. Joga jest moją pasją, którą dzielę się z innymi w oparciu o wiedzę, którą przekazują mi moi nauczyciele, a także w oparciu o praktykę własną, która jest nieodłącznym elementem rzetelnego nauczania. Cały czas się uczę, czerpię wiedzę od doświadczonych nauczycieli jogi z Polski i z zagranicy. Wierzę we współczesne podejście jogi do człowieka w myśl, którego każdy jest inny, tak więc staram się dostosować praktykę do indywidualnych potrzeb uczestników zajęć, tak aby już od pierwszych kroków na macie była ona świadoma i zawsze bezpieczna. W jodze najbardziej lubię relax.

GDZIE?
Zajęcia będą odbywały się w nowym miejscu Teraz Relax w Otwocku przy ul. Portowej 9

CENA I ZAPISY:
Cena kursu – 2️⃣8️⃣0️⃣ zł. Cena nie obejmuje pozostałych zajęć z grafiku. Jednakże w przypadku opuszczenia zajęć 2️⃣ razy możesz je odrobić podczas dowolnych zajęć otwartych z grafiku, najpóźniej w ciągu miesiąca od daty zakończenia kursu.

Zapisy:
Zajęcia odbywają się we wtorki od 9.11 do 28.12 w godz. 1️⃣8️⃣:5️⃣0️⃣ – 1️⃣9️⃣:5️⃣0️⃣
Zapiszesz się online klikając w link: https://app.fitssey.com/terazrelax/frontoffice/courses/52232421-FEEB-BD79-87DE-CCC040594DAA/overview

Jeśli masz pytania jestem do dyspozycji
tel: 502 423 069
email: studio@terazrelax.pl
fb: Teraz Relax

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania kursu jeśli nie zbierze się minimalna ilość uczestników. W takim wypadku wszelkie opłaty za kurs zostaną zwrócone.

Szczegóły

Start:
9 listopada 2021 @ 18:50
End:
22 grudnia 2021 @ 19:50
Koszt:
280PLN
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tags:
, , , ,
WWW:
https://app.fitssey.com/terazrelax/frontoffice/courses/52232421-FEEB-BD79-87DE-CCC040594DAA/overview

Miejsce wydarzenia

Teraz Relax
Portowa 9
Otwock, Mazowieckie 05-400 Poland
+ Google Map

Leave a comment

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)