Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Wiosenne 108 powitań słońca czyli jogiczna przygoda!

21 marca 2021 @ 11:00 - 12:30 40PLN

Tradycyjnie 108 powitań słońca wykonuje się przy wyjątkowych okazjach. Początek wiosny może być taką okazją, tym bardziej, że to przecież święto słońca i nowego życia.

Zapraszam Was serdecznie na ceremonię 108 powitań słońca. Będziemy wykonywać powitanie słońca A, przy czym mile widziane są modyfikacje sekwencji według potrzeb, tak aby była ona wykonywana z komfortem i poszanowaniem własnego ciała.

108 powitań słońca to bardzo dużo, więc jeśli w trakcie poczujesz, że nie dasz rady zrobić pełnych 108 nie ma problemu. Chodzi nam przede wszystkim o to aby wytworzyć bardzo dużo dobrej energii 🙂
Jak to będzie wyglądało? Robimy razem, ale każdy we własnym tempie. Zaczynamy od rozgrzewki, a potem przechodzimy do powitań słońca. 108 dzielimy na 12 rund po 9 powitań słońca każda. Każdy uczestnik dostanie 12 kamyczków, po każdej rundzie wrzucasz kamyczek do misy. Odpoczywasz wtedy kiedy potrzebujesz.

Na koniec kilka rozluźniających skrętów i długa savasana i jeśli Beata będzie miała czas to przy dźwiękach mis i gongów 😉

DLA KOGO?
Polecam udział osobom, które mają już pewne doświadczenie w jodze, nie chcę określać konkretnej długości praktyki, ale dużo powitań słońca to duży wysiłek dla organizmu, także warto żebyśmy znali swoje ciało i jego możliwości i umieli odpuścić wtedy kiedy ciało się tego domaga.

Przez cały czas będę do Waszej dyspozycji gdybyście potrzebowali rady w kwestii modyfikacji sekwencji lub wcześniejszego zakończenia praktyki.
Po praktyce brownie z fasoli i herbatka.

ZAPISY:
Możesz wziąć udział w zajęciach na podstawie swojego karnetu lub wykupić jednorazową wejściówkę w cenie 40 zł. Zapiszesz się przez nasz grafik zajęć na stronie terazrelax.pl

Szczegóły

Data:
21 marca 2021
Czas:
11:00 - 12:30
Koszt:
40PLN
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tags:
,

Miejsce wydarzenia

Teraz Relax
Portowa 9
Otwock, Mazowieckie 05-400 Poland

Organizator

Leave a comment

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)