Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Warsztat: Wolny Kręgosłup

5 grudnia 2021 @ 10:00 - 12:00 100PLN

Uwolnij swój kręgosłup od napięcia, sztywności i bólu. Przyjdź na zajęcia, które pozwolą odetchnąć Tobie i Twoim plecom. Ta 2 godzinna sesja jogi jest specjalnie zaprojektowana aby stopniowo Cię rozluźnić i dać ulgę bolącym plecom.

Część 1️⃣ „Falowania i rozluźniania” – to miękkie ruchy zsynchronizowane z oddechem, które pozwolą nam rozluźnić i nawilżyć stawy.
Część 2️⃣ „Autoterapia” – inaczej automasaż piłkami terapeutycznymi. Zajmiemy się obszarami które z mojego doświadczenia u wielu z Was gromadzą najwięcej stresu. Automasaż uwolni niektóre napięcia i przygotuje nasze ciało do dalszej praktyki.
Część 3️⃣ „Asany: pozycje stojące” kolejna część poświęcimy na rozgrzewające i rozciągające pozycje stojące, które pomogą stworzyć więcej przestrzeni w kręgosłupie i stawach. Skupimy się na podstawowych pozycjach jogi. Nie będzie powitań słońca ani trudnych vinyasowych przejść, także zachęcam do udziału również osoby dla których byłby to pierwszy kontakt z jogą.
Część 4️⃣ „Regeneracja i relaksacja” na koniec rozluźnimy się w kilku pasywnych pozycjach restoratywnych, zrobimy prostą pozycję odwróconą (świeca na krześle lub viparita karani inaczej nogi na ścianie), a potem przejdziemy do 10 minutowej prowadzonej relaksacji.

Wszystko co będziemy robić jest bardzo proste i dostępne dla każdego, ale dzięki odpowiedniej kolejności, pracy w grupie i odpowiedniej atmosferze panującej na sali bardzo efektywne. Napewno poczujesz różnicę w ciele i umyślę.

PROWADZĄCA 👩‍🏫
Katarzyna Kosior – Jestem instruktorką jogi z międzynarodowym certyfikatem Yoga Alliance, instruktorką oddechu funkcjonalnego metodą Butejki oraz od niedawna studentką psychologii na SWPS. Hołduję niespiesznej i delikatnej, czasem nawet leniwej praktyce jogi, w zgodzie ze sobą i własnym ciałem. Uczę jogi przestrzegając zasad anatomii człowieka oraz staram się dopasowywać praktykę do indywidualnych potrzeb uczestników moich zajęć. Podczas sesji poświęcam sporo uwagi na pracę z negatywnymi skutkami stresu w ciele. Uczę prawidłowo oddychać nie tylko w trakcie ćwiczeń, ale również na co dzień. Na moich zajęciach odpoczniesz, odetchniesz i poznasz lepiej swoje ciało.

ZAPISY ✍️
Zapiszesz się online klikając w link 👉 https://bit.ly/3wVJSEI

KONTAKT ☎️
502423069
studio@terazrelax.pl

Szczegóły

Data:
5 grudnia 2021
Czas:
10:00 - 12:00
Koszt:
100PLN
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tags:
, , , , ,
WWW:
https://bit.ly/3wVJSEI

Miejsce wydarzenia

Teraz Relax
Portowa 9
Otwock, Mazowieckie 05-400 Poland
+ Google Map

Leave a comment

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)