Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Poranna Kąpiel w Dźwiękach

27 listopada 2021 @ 10:00 - 11:00 50PLN

Tym razem zapraszamy Was na poranną relaksację w dźwiękach mis tybetańskich i gongów. Choć przyzwyczailiśmy się do wieczornych spotkań z dźwiękiem prawda jest taka, że sesja kąpieli w dźwiękach może być bardzo energetyzująca, także dobrze doświadczyć mocy dźwięku i wibracji również rano.

CZYM JEST KĄPIEL W DŹWIĘKACH?
Kąpiel w dźwiękach mis i gongów to deser dla ciała i umysłu. Pozwala przełączyć się mózgowi w stan alfa i w ten sposób odpocząć. Stan alfa osiągamy jedynie poprzez medytacje i w ciągu kilku pierwszych minut snu. Aby umysł odpoczął trzeba stanąć pomiędzy snem, a jawą i zanurzyć się w przyjemnym nic niekontrolowaniu. Dźwięki mis tybetańskich i gongów to coś więcej niż wrażenia słuchowe – drgania przenikają i masują wnętrze: nasze gardło, żołądek, jelita i całą resztę. Fale dźwiękowe niosą informację zdrowia, dzięki czemu każda z czterech bilionów komórek ciała zostaje pobudzona do optymalnego rezonowania. Pozwalając sobie na wejście w stan głębokiego relaksu, odczujesz niebywałą lekkość i wewnętrzny spokój.

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?
Zaczniemy zwięzłym wykładem na temat działania dźwięku mis i gongów na organizm człowieka, następnie przejdziemy do krótkiej rozgrzewki w celu uruchomienia energii, dzięki temu jeszcze łatwiej i szybciej się zrelaksujecie. Po rozgrzewce dopilnujemy aby wszystkim było ciepło i wygodnie, a następnie rozpoczniemy kąpiel w dźwiękach.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
Ubierz się ciepło i wygodnie. Zalecamy długie, nieuciskające spodnie, bluza lub sweter, skarpetki. Jeśli masz tendencje do marznących nóg weź cieplejsze skarpetki lub dwie pary. Podczas leżenie bez ruchu i relaksacji ciśnienie krwi spada i robi się chłodno.

ZAPISY I CENA:
27.11 sobota, godz. 10:00 – 11:00
Zapisz się online klikając w link: https://bit.ly/3qe8kQw
Koszt jednej sesji: 50 zł

KONTAKT:
adres: ul. Portowa 9, Otwock
@: studio@terazrelax.pl
tel: 502 423 069

Szczegóły

Data:
27 listopada 2021
Czas:
10:00 - 11:00
Koszt:
50PLN
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tags:
, , , , ,
WWW:
https://bit.ly/3qe8kQw

Organizator

Teraz Relax
Telefon:
502423069
Email:
studio@terazrelax.pl
WWW:
Zobacz stronę dla: Organizator

Miejsce wydarzenia

Studio Teraz Relax
Portowa 9
Otwock, Mazowieckie 05-400 Poland
+ Google Map
Telefon:
502423059
WWW:
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia