Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Kurs Jogi Powięziowej: Automasaż

6 października 2020 @ 18:00 - 24 listopada 2020 @ 19:30 300PLN
Weź udział w kursie, który odsłoni przed Tobą tajniki samodzielnego masażu.
Roboczo nazywam ten kurs jogą powięziową, ponieważ w praktyce jogi yin również używa się piłeczek do automasażu napiętych rejonów. Mój kurs opiera się jednak wyłącznie na automasażu z wykorzystaniem specjalnych gumowych piłek terapeutycznych, zaprojektowanych z myślą o leczeniu ludzkiego ciała. Automasaż w podejściu mięśniowo-powięziowym jest praktyką bardzo uziemiająca i rozluźniająca. Wprowadzamy ciało w proces samoleczenia dzięki pracy z piłeczkami i automasażem. Nasze ciała gromadzą napięcia i emocje, które potem przez lata są przechowywane. To powoduje ból, dyskomfort, wady postawy, czasem też smutek, złość czy tendencje do negatywnego myślenia. Rozluźnianie napięć w ciele pomaga nie tylko wrócić do zdrowia, ale też rozluźnić umysł. Podczas każdej sesji będziemy pracować z innym rejonem ciała zaczynając od stóp i stawu skokowego kończąc na głowie i napięciach pojawiających się w okolicach twarzy. Dwie ostatnie sesje poświęcimy na podsumowanie, wykorzystując poznane techniki automasażu przepracujemy taśmy powierzchniowe tylną i przednią.
Poniżej przedstawiam Wam program kursu, czyli czym będziemy się zajmować na poszczególnych zajęciach
1 zajęcia: Staw skokowy, stopa, mięśnie okolicy goleni.
2 zajęcia: Duże grupy mięśni nóg
3 zajęcia: Biodra
4 zajęcia: Przepona i klatka piersiowa
5 zajęcia: Kręgosłup, barki i ręce
6 zajęcia: Szyja, głowa i twarz
7 zajęcia: Taśma powierzchniowa tylna
8 zajęcia: Taśma powierzchniowa przednia
KTO PROWADZI?
Kasia Kosior: Pierwszy raz na macie stanęła kilkanaście lat temu będąc w liceum za namową mamy Beaty. Na stałe od 7 lat, a uczy od 3. Decyzja o dzieleniu się jogą przyszła naturalnie, jeśli coś daje Ci tak wiele chcesz to się tym ze wszystkimi podzielić. Przygodę z jogą zaczynała od dobrze znanej w Polsce metody B.K.S. Iyengara. Zawsze lubiła eksperymentować z metodami i stylami jogi co zostało jej do dziś. Jest zdania, że joga jest jedna, więc warto inspirować się różnymi podejściami, z których może płynąć nowa nauka. W kwietniu 2018 roku w Portugalii, pod czujnym okiem Szymona Jarosławskiego i Vinaya Jesta odbyła kurs nauczycielski 200 godzin Yoga Alliance. Cały czas się uczy, czerpie wiedzę od doświadczonych nauczycieli jogi z Polski i z zagranicy. Wierzy we współczesne podejście jogi do człowieka w myśl, którego każdy jest inny, tak więc stara się dostosować praktykę do indywidualnych potrzeb uczestników zajęć, tak aby już od pierwszych kroków na macie była ona świadoma i zawsze bezpieczna. Kasia jest również instruktorką metody pracy z oddechem według Butejki.
CENA I ZAPISY:
Cena kursu – 300 zł. Cena nie obejmuje pozostałych zajęć z grafiku. Jednakże w przypadku opuszczenia zajęć 2 razy możesz je odrobić podczas dowolnych zajęć z grafiku, najpóźniej w ciągu miesiąca od daty zakończenia kursu.
Zajęcia odbywają się we wtorki w godz. 18:00 – 19:30
Zapiszesz się online klikając w link: https://bit.ly/3lhqHOO

Szczegóły

Start:
6 października 2020 @ 18:00
End:
24 listopada 2020 @ 19:30
Koszt:
300PLN
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tags:
,
WWW:
https://bit.ly/3lhqHOO

Organizator

Teraz Relax
Telefon:
502423069
Email:
studio@terazrelax.pl
WWW:
Zobacz stronę dla: Organizator

Miejsce wydarzenia

Studio Teraz Relax
Portowa 9
Otwock, Mazowieckie 05-400 Poland
+ Google Map
Telefon:
502423059
WWW:
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia