Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Kurs automasażu mięśniowo-powięziowego

3 listopada 2021 @ 18:50 - 28 grudnia 2021 @ 19:50 380PLN

Weź udział w kursie, który odsłoni przed Tobą tajniki samodzielnego masażu.
Roboczo nazywam ten kurs jogą powięziową, ponieważ w praktyce jogi yin również używa się piłeczek do automasażu napiętych rejonów. Mój kurs opiera się jednak wyłącznie na automasażu z wykorzystaniem specjalnych gumowych piłek terapeutycznych, zaprojektowanych z myślą o leczeniu ludzkiego ciała.

Automasaż w podejściu mięśniowo-powięziowym jest praktyką bardzo uziemiająca i rozluźniającą. Wprowadzamy ciało w proces samoleczenia dzięki pracy z piłeczkami i automasażem. Nasze ciała gromadzą napięcia i emocje, które potem przez lata są przechowywane. To powoduje ból, dyskomfort, wady postawy, czasem też smutek, złość czy tendencję do negatywnego myślenia. Rozluźnianie napięć w ciele pomaga nie tylko wrócić do zdrowia, ale też rozluźnić umysł.

Podczas każdej sesji będziemy pracować z innym rejonem ciała zaczynając od stóp i stawu skokowego kończąc na głowie i napięciach pojawiających się w okolicach twarzy, stymulując przy okazji nerw błędny, który jest naszą bramą do rozluźnienia.

Kurs będzie składał się z 8 zajęć tematycznych. Podczas każdej sesji będziemy skupiać się na poszczególnych rejonach ciała, a ostatnie zajęcia poświęcimy połączeniu wszystkich technik automasażu aby opracowywać poszczególne taśmy powięziowe.

1. stopa, staw skokowy, łydka
2. duże grupy mięśni nóg
3. biodra i miednica
4. kręgosłup, klatka piersiowa
5. brzuch, barki, szyja, głowa
6. taśma powierzchniowa tylna
7. taśma powierzchniowa przednia
8. taśma powierzchniowa boczna

KTO PROWADZI?
Kasia Kosior: Mam na imię Kasia jestem instruktorką z międzynarodowym certyfikatem Yoga Alliance Hatha/Vinyasa Yoga, a także trenerką oddechu metodą Butejki. Zaczynałam swoją przygodę z jogą od dobrze znanej w Polsce metody BKS Iyengara i dużo z niej czerpię. Joga jest moją pasją, którą dzielę się z innymi w oparciu o wiedzę, którą przekazują mi moi nauczyciele, a także w oparciu o praktykę własną, która jest nieodłącznym elementem rzetelnego nauczania. Cały czas się uczę, czerpię wiedzę od doświadczonych nauczycieli jogi z Polski i z zagranicy. Wierzę we współczesne podejście jogi do człowieka w myśl, którego każdy jest inny, tak więc staram się dostosować praktykę do indywidualnych potrzeb uczestników zajęć, tak aby już od pierwszych kroków na macie była ona świadoma i zawsze bezpieczna. W jodze najbardziej lubię relax.

GDZIE?
Zajęcia będą odbywały się w nowej przestrzeni Teraz Relax w lokalu na pierwszym piętrze przy ulicy Portowej 9 w Otwocku.

CENA I ZAPISY:
Cena kursu – 380 zł w cenie 8 zajęć oraz 2 komplety piłek do masażu w dwóch różnych rozmiarach. Cena nie obejmuje pozostałych zajęć z grafiku.

Zapisy:
Zapiszesz się online klikając w link: https://app.fitssey.com/terazrelax/frontoffice/courses/182195DB-3112-E1D4-84A3-C9342A28F05E/overview

Jeśli masz pytania jestem do dyspozycji:
tel: 502 423 069
email: studio@terazrelax.pl

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania kursu jeśli nie zbierze się minimalna ilość uczestników. W takim wypadku wszelkie opłaty za kurs zostaną zwrócone.

Organizator

Teraz Relax
Telefon:
502423069
Email:
studio@terazrelax.pl
WWW:
Zobacz stronę dla: Organizator

Miejsce wydarzenia

Studio Teraz Relax
Portowa 9
Otwock, Mazowieckie 05-400 Poland
+ Google Map
Telefon:
502423059
WWW:
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia