Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Joga nidra i relax w dźwiękach

29 listopada 2020 @ 16:00 - 17:30 PLN70

Wszystko ma swoje plusy i minusy. Definitywnie plusem listopada i ciemnej nocy rozpoczynającej się już o godzinie 16 jest to, że można wcześniej zrobić głęboką relaksację! Po bardzo długiej przerwie mamy dla Was coś wyjątkowego. Postanowiłyśmy z Beatą połączyć siły żeby Was wreszcie porządnie zrelaksować! Koniec z półśrodkami. W tych zwariowanych czasach robimy wszystko żeby jakoś się oderwać od rzeczywistości. Kiedy tak naprawdę potrzebujemy ją zaakceptować i być w sobie, w chwili obecnej i w naszych potrzebach. Taka będzie intencja tej relaksacji.

Zapraszamy Was w niedzielę 29 listopada na sesję jogi nidry i relaksacji w dźwiękach. Zaczniemy od bardzo krótkiej rozgrzewki i bardzo prostej rozgrzewki ciała aby nam się lepiej leżało. Następnie ja wprowadzę Was w stan relaksu za pomocą technik jogi nidry, a Beata ugruntuje ten stan wibracjami mis i gongów. 

Co daje i jak działa joga nidra?

Joga nidra jest nazywana inaczej “jogą snu psychicznego”. Nie jest żadnym oddzielnym nurtem czy stylem jogi. Jest raczej metodą i formą medytacji. Polega na zupełnej pasywności i poddaniu się wrażeniom zewnętrznym i wewnętrznym, obserwacji chwili obecnej zarówno na poziomie fizycznym jak i psychicznym. Dzięki tej uważności w krótkim czasie udaje nam się zupełnie wycofać do wewnątrz i osiągnąć stan relaksacji. Głównym celem jogi nidry jest uzyskanie stanu rozluźnienia. 

Czym jest kąpiel w dźwiękach?

Dźwięki mis tybetańskich i gongów pozwalają przełączyć się mózgowi w stan alfa i w ten sposób odpocząć. Stan alfa osiągamy jedynie poprzez medytacje i w ciągu kilku pierwszych minut snu. Aby umysł odpoczął trzeba stanąć pomiędzy snem, a jawą i zanurzyć się w przyjemnym nie kontrolowaniu. Dźwięki mis tybetańskich i gongów to coś więcej niż wrażenia słuchowe – drgania przenikają i masują wnętrze: nasze gardło, żołądek, jelita i całą resztę. Fale dźwiękowe niosą informację zdrowia, dzięki czemu każda z czterech bilionów komórek ciała zostaje pobudzona do optymalnego rezonowania. Pozwalając sobie na wejście w stan głębokiego relaksu, poczujesz niebywałą lekkość i wewnętrzny spokój.

Kto poprowadzi?

Beata i Kasia. Jeśli chcesz nas lepiej poznać przejdź do zakładki o nas

Informacje Praktyczne

Kiedy: 29.11.2020 godz. 16:00 – 17:30 (godzina zakończenia jest orientacyjna)

Koszt: 70 zł

Zapisy: Zapiszesz się online klikając tu

Co zabrać: ubierz się wygodnie w strój niekrępujący ruchów oraz nieuciskający, weź ciepłe skarpetki, bluzę lub sweter, ulubiony koc do przykrycia, możesz wziąć też poduszkę i własną matę jeśli posiadasz. 

Środki bezpieczeństwa z naszej strony: sala zdezynfekowana ozonem, wywietrzona, a następnie powietrze zostanie przefiltrowane filtrem z jonizatorem powietrza, na miejscu mamy środki do dezynfekcji, rozpylamy antyseptyczną szałwię i olejki eteryczne, które dodatkowo oczyszczają powietrze. 

 

Szczegóły

Data:
29 listopada 2020
Czas:
16:00 - 17:30
Koszt:
PLN70
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tags:
, , ,
WWW:
https://app.fitssey.com/terazrelax/frontoffice/courses/53AAE593-1C53-AD2D-0FAD-B77EA2FFBB76/overview

Organizator

Miejsce wydarzenia

Teraz Relax
Portowa 9
Otwock, Mazowieckie 05-400 Poland
+ Google Map

Leave a comment

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)