Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Automasaż i rozluźnienie: Kurs Jogi Powięziowej

3 lutego 2021 @ 19:30 - 24 lutego 2021 @ 21:00 260PLN

Automasaż w podejściu mięśniowo-powięziowym jest praktyką bardzo uziemiająca i rozluźniająca. Wprowadzamy ciało w proces samoleczenia dzięki pracy z piłeczkami i automasażem. Nasze ciała gromadzą napięcia i emocje, które potem przez lata są przechowywane. To powoduje ból, dyskomfort, wady postawy, czasem też smutek, złość czy tendencje do negatywnego myślenia. Rozluźnianie napięć w ciele pomaga nie tylko wrócić do zdrowia, ale też rozluźnić umysł.

 

Podczas każdej sesji będziemy pracować z innym rejonem ciała zaczynając od stóp i stawu skokowego kończąc na głowie i napięciach pojawiających się w okolicach twarzy, stymulując przy okazji nerw błędny, który jest naszą bramą do rozluźnienia.

 

Poniżej przedstawiam Wam program miesięcznego kursu, obejmującego 4 zajęcia raz w tygodniu, podczas których będziemy zajmować się następującymi obszarami w ciele.

 

1 zajęcia: Staw skokowy, kolano, nogi
2 zajęcia: Biodra, dno miednicy, pośladki
3 zajęcia: Kręgosłup, barki, klatka piersiowa
4 zajęcia: Brzuch, szyja, głowa, twarz.

 

GDZIE?
Zajęcia będą odbywały się w nowej warszawskiej przestrzeni Teraz Relax, w studio przy ulicy Raszyńskiej 15 lokal 50. Wejście od Raszyńskiej, a następnie schodami w dół.

 

CENA I ZAPISY:
Cena kursu – 260 zł w cenie 4 zajęcia oraz 2 komplety piłek do masażu w dwóch różnych rozmiarach. Cena nie obejmuje pozostałych zajęć z grafiku. Zapiszesz się online klikając w link https://bit.ly/2Nw3qx7

 

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania kursu jeśli nie zbierze się minimalna ilość uczestników. W takim wypadku wszelkie opłaty za kurs zostaną zwrócone.

Szczegóły

Start:
3 lutego 2021 @ 19:30
End:
24 lutego 2021 @ 21:00
Koszt:
260PLN
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tags:
, ,
WWW:
https://bit.ly/2Nw3qx7

Miejsce wydarzenia

Teraz Relax
Portowa 9
Otwock, Mazowieckie 05-400 Poland
+ Google Map

0 replies on “Automasaż i rozluźnienie: Kurs Jogi Powięziowej”