Ćwicz z nami ONLINE!

Drodzy Zrelaxowani,

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem w sobotę ruszają zajęcia online. Do tej pory udostępniłyśmy Wam kilka filmów na naszym otwartym kanale na YouTubie, który możecie zasubskyrbować tu:

https://www.youtube.com/channel/UCpjiS82uzL885NIoFUOZAvA

Chwile czasu zajęło nam planowanie i testowanie różnych rozwiązań, także od soboty ruszamy już z regularnymi zajęciami online.

Zajęcia będą udostępniane Wam w formie filmów na YouTubue w wersji prywatnej. Ponieważ YouTube jest częścią Google, polecamy aby już teraz połączyć swój adres email (ten na który wysłaliśmy tę wiadomość) z kontem Google. 

Aby to zrobić kliknij w ten link:

https://accounts.google.com/signup/v2/webcreateaccount?flowName=GlifWebSignIn&flowEntry=SignUp

Pamiętaj aby przy zakładaniu konta wybrać opcję “zamiast tego użyj mojego obecnego adresu email”, ponieważ na ten adres udostępnimy Ci nagranie.

JAK DOŁĄCZYĆ DO ZAJĘĆ?

Jeśli chcesz otrzymać link z nagraniem online wejdź na naszą strone terazrelax.pl/grafik lub zaloguj się do aplikacji Fitssey – dokładnie tak samo jak przy zapisach na zajęcia w studio. Jest tam już aktualny grafik zajęć ONLINE. 

Aby wyświetlić tylko zajęcia online bez widoku zajęć w studio, które są teraz zawieszone w prawym górnym rogu kliknij “wybierz lokalizację” i zaznacz “studio online”

Codziennie o godzinie 17:00 z wyjątkiem piątku do Waszej dyspozycji będą 2 zajęcia online: JOGA i QIGONG, w niedzielę RELAKSACJA. Zajęcia dostępne są przez kolejne 24 godziny. To znaczy, że możesz je odtworzyć od razu lub później w dogodnym dla Ciebie terminie. 

Na zajęcia online możesz zapisać się do godziny przed planowanym udostępnieniem video. Przykładowo jeśli zajęcia zaczynają się o 17:00 zapisy otwarte są do 16:00. W soboty zajęcia startują o 12:00, więc zapisujemy się do 11:00.

Kilka minut przed planowaną godziną zajęć wyślemy do Was link do nagrania. Pamiętaj, że aby móc go odtworzyć musisz być zalogowana/y do swojego konta Google przy pomocy adresu e-mail, który podałeś/łaś w naszym systemie rezerwacji.

KARNETY i PŁATNOŚCI

Jeśli chodzi o kwestie formalne jest kilka opcji:

Jeśli masz u nas karnet, który w tej chwili jest zawieszony w związku z kwarantanna możesz go na nowo aktywować i uczestniczyć w zajęciach na jego podstawie. Wejścia będą schodzić normalnie z karnetu. Skontaktuj się z nami w tym celu abyśmy mogli dołączyć Twój karnet do zajęć online.

Jeśli masz u nas karnet, ale wolisz zachować go na zajęcia stacjonarne możesz zostawić go w zawieszeniu do momentu wznowienia działalności studio i wykupić wejściówki, tygodniówki lub miesięczny dostęp do studia online.

Jeśli nie masz karnetu online możesz wykupić u nas karnet lub wejściówkę do studia online.

Studio online będzie funkcjonowało także po wznowieniu działalności stacjonarnej. 

Płatności za karnety online są realizowane tylko za pośrednictwem szybkich przelewów. Jeśli Twój bank nie obsługuje szybkich przelewów skontaktuj się z nami. 

CENNIK ONLINE:

wejściówka 15 zł

tygodniówka (dostęp open do wszystkich zajęć przez tydzień) 65 zł

miesięczny online (dostęp open do wszystkich zajęć przez miesiąc) 155 zł

Kochani z góry bardzo serdecznie dziękujemy Wam za udział w zajęciach online i wspieranie nas w tak trudnym czasie. Jeżeli ktoś nie może sobie pozwolić na opłacenie zajęć online, proszę dajcie nam znać. Udostępnimy je za darmo, też chcemy Was wspierać!

JEŚLI MACIE JAKIEKOLWIEK PYTANIA LUB JEŚLI MACIE JAKIEŚ PROBLEMY TECHNICZNE PISZCIE LUB DZWOŃCIE 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.