RELAX W DŹWIĘKACH NA PRZESILENIE ZIMOWE

22 grudnia to data wyjątkowa. To nie tylko środek przedświątecznej gonitwy, kiedy jesteśmy już bardzo zmęczeni i jedziemy na oparach energetycznych. To także dzień przesilenia zimowego, to najkrótszy dzień w roku, początek astronomicznej zimy. Przesilenie zimowe to również granica, ponieważ to czas odradzania się słońca. Kolejne dni będą już coraz dłuższe. To czas kiedy kończy się mrok i na nowo odradza się światłość, czas wielkiej mocy. Przyjdź i skorzystaj z tej wyjątkowej energii.

CZYM JEST KĄPIEL W DŹWIĘKACH?
Kąpiel w dźwiękach mis i gongów to deser dla ciała i umysłu. Pozwala przełączyć się mózgowi w stan alfa i w ten sposób odpocząć. Stan alfa osiągamy jedynie poprzez medytacje i w ciągu kilku pierwszych minut snu. Aby umysł odpoczął trzeba stanąć pomiędzy snem, a jawą i zanurzyć się w przyjemnym nic niekontrolowaniu. Dźwięki mis tybetańskich i gongów to coś więcej niż wrażenia słuchowe – drgania przenikają i masują wnętrze: nasze gardło, żołądek, jelita i całą resztę. Fale dźwiękowe niosą informację zdrowia, dzięki czemu każda z czterech bilionów komórek ciała zostaje pobudzona do optymalnego rezonowania. Pozwalając sobie na wejście w stan głębokiego relaksu, odczujesz niebywałą lekkość i wewnętrzny spokój.

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?
Zaczniemy zwięzłym wykładem na temat działania dźwięku mis i gongów na organizm człowieka, następnie przejdziemy do krótkiej rozgrzewki w celu uruchomienia energii, dzięki temu jeszcze łatwiej i szybciej się zrelaksujecie. Po rozgrzewce dopilnujemy aby wszystkim było ciepło i wygodnie, a następnie rozpoczniemy kąpiel w dźwiękach.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
Ubierz się ciepło i wygodnie. Zalecamy długie, nie uciskające spodnie, bluza lub sweter, skarpetki. Jeśli masz tendencje do marznących nóg weź cieplejsze skarpetki lub dwie pary. Podczas leżenie bez ruchu i relaksacji ciśnienie krwi spada i robi się chłodno. Na miejscu mamy maty, koce, wałki i wszelkie potrzebne rzeczy do tego, żeby czuć się komfortowo podczas relaksu, ale jeśli chcesz możesz wziąć własny koc i matę.

ZAPISY I CENA:
22.12 piątek godz. 18:00 – 19:00
Zapisz się online klikając w link: https://app.fitssey.com/terazrelax/frontoffice/courses/B2F5EE02-9CBA-4E0C-02AD-E5E1C0E8B10B/overview

Koszt jednej sesji: 50 zł

KONTAKT:
@: studio@terazrelax.pl
tel: 502 423 069
fb: Teraz Relax

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.