108 POWITAŃ SŁOŃCA NA WIOSNĘ

Tradycyjnie 108 powitań słońca wykonuje się przy wyjątkowych okazjach. Początek wiosny może być taką okazją, tym bardziej, że to przecież święto słońca i nowego życia.

Zapraszam Was serdecznie na ceremonię 108 powitań słońca. Będziemy wykonywać powitanie słońca A, przy czym mile widziane są modyfikacje sekwencji według potrzeb, tak aby była ona wykonywana z komfortem i poszanowaniem własnego ciała.

108 powitań słońca to bardzo dużo, więc jeśli w trakcie poczujesz, że nie dasz rady zrobić pełnych 108 nie ma problemu. Chodzi nam przede wszystkim o to aby wytworzyć bardzo dużo dobrej energii 🙂

Jak to będzie wyglądało? Robimy razem, ale każdy we własnym tempie. Zaczynamy od rozgrzewki, a potem przechodzimy do powitań słońca. 108 dzielimy na 12 rund po 9 powitań słońca każda. Każdy uczestnik dostanie 12 kamyczków, po każdej rundzie wrzucasz kamyczek do misy. Odpoczywasz wtedy kiedy potrzebujesz.

Na koniec kilka rozluźniających skrętów i długa savasana przy dźwiękach mis tybetańskich i gongów.

DLA KOGO?
Polecam udział osobom, które mają już pewne doświadczenie w jodze, nie chcę określać konkretnej długości praktyki, ale dużo powitań słońca to duży wysiłek dla organizmu, także warto żebyśmy znali swoje ciało i jego możliwości i umieli odpuścić wtedy kiedy ciało się tego domaga.

Przez cały czas będę do Waszej dyspozycji gdybyście potrzebowali rady w kwestii modyfikacji sekwencji lub wcześniejszego zakończenia praktyki.

Po praktyce brownie z fasoli i herbatka.

ZAPISY:
Udział jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy ponieważ ilość miejsc na sali do komfortowej praktyki jest ograniczona.

Zapiszesz się online klikając w link: https://app.fitssey.com/terazrelax/frontoffice/courses/BF8404E4-439B-14FB-0CD7-48BB3BAD8CBC/overview

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.