108 POWITAŃ SŁOŃCA NA MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JOGI

Tradycyjnie 108 powitań słońca wykonuje się przy wyjątkowych okazjach. W związku z obchodzonym na całym świecie Międzynarodowym Dniem Jogi chciałabym zaprosić Was do takiej praktyki. Zapraszam Was serdecznie na ceremonię 108 powitań słońca.

Będziemy wykonywać powitanie słońca A, przy czym mile widziane są modyfikacje sekwencji według potrzeb, tak aby była ona wykonywana z komfortem i poszanowaniem własnego ciała. 108 powitań słońca to bardzo dużo, więc jeśli w trakcie poczujesz, że nie dasz rady zrobić pełnych 108 nie ma problemu. Chodzi nam przede wszystkim o to aby wytworzyć bardzo dużo dobrej energii.

Jak to będzie wyglądało? Robimy razem, ale każdy we własnym tempie. Zaczynamy od rozgrzewki, a potem przechodzimy do powitań słońca. 108 dzielimy na 12 rund po 9 powitań słońca każda. Każdy uczestnik dostanie 12 kamyczków, po każdej rundzie wrzucasz kamyczek do misy. Odpoczywasz wtedy kiedy potrzebujesz. Na koniec kilka rozluźniających skrętów i długa savasana przy dźwiękach mis tybetańskich.

DLA KOGO?
Polecam udział osobom, które mają już pewne doświadczenie w jodze, nie chcę określać konkretnej długości praktyki, ale dużo powitań słońca to duży wysiłek dla organizmu, także warto żebyśmy znali swoje ciało i jego możliwości i umieli odpuścić wtedy kiedy ciało się tego domaga. Przez cały czas będę do Waszej dyspozycji gdybyście potrzebowali rady w kwestii modyfikacji sekwencji lub wcześniejszego zakończenia praktyki.

O CZYM NALEŻY PAMIĘTAĆ?
Ilość miejsc jest ograniczona do 10, pamiętaj o zapisach. Weź własną matę, KONIECZNIE butelkę z wodą oraz ręcznik

ZAPISY:
terazrelax.pl/grafik – możecie wziąć udział na podstawie karnetu lub wejściówki. ZAPRASZAMY 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.