U nas możesz zacząć ćwiczyć w dowolnym dniu miesiąca.

Dobrze, jeśli zapiszesz się na zajęcia. Możesz to zrobić online, przez telefon, maila lub przez Facebooka

Nie musisz mieć własnej maty, mamy wszystkie pomoce do ćwiczeń

U nas ćwiczy się boso, niezależnie od tego czy jest to Joga, Pilates czy Qi gong. Nasza podłoga jest przystosowana do ćwiczenia boso, dlatego nie wchodzimy do sali w butach, nawet specjalnych do ćwiczeń. Oczywiście wyjątek możemy zrobić dla osób, które z powodu pewnych dolegliwości są zmuszone do ćwiczenia w obuwiu.

Jeśli chodzi o jedzenie przed zajęciami, to jest to sprawa indywidualna dla każdej aktywności. Przed Jogą zwykle nie jemy dużego posiłku na 2 godziny przed zajęciami, przed Qi gongiem nie ma problemu z jedzeniem, przed Pilatesem też staramy się raczej nie jeść bezpośrednio przed ćwiczeniami. Praca nad mięśniami brzucha mogłaby być nieprzyjemna po dużym posiłku. Pamiętamy jednak, żeby nie przychodzić na zajęcia zupełnie głodnym. Wtedy trudno jest się skupić.

Ubrać się należy w luźny strój do ćwiczeń, nie krępujący ruchów, ubierz się tak żeby Ci było wygodnie. Polecamy raczej koszulkę, która nie będzie się zsuwała np przy pozycjach odwróconych lub przy psie z głową w dół. Weź też skarpetki i coś cieplejszego, żeby się móc ubrać po aktywnych ćwiczeniach fizycznych.

Telefony komórkowe bezwzględnie wyciszamy, to dotyczy również wibracji, nawet jeśli zostawiasz telefon w szatni wycisz go. Między szatnią, a salą jest tylko ścianka gipsowa i wibrujący czy dzwoniący telefon słychać bardzo dokładnie.

Poinformuj prowadzącą zajęcia o swoim stanie zdrowia, jeśli masz stare lub nowe kontuzje, dolegliwości lub też jesteś w ciąży skonsultuj się z prowadzącą zajęcia.

Bądź otwarty/a na to co nowe