ZMIANY W FUNKCJONOWANIU STUDIA TERAZ RELAX W ZWIĄZKU Z WPROWADZENIEM NOWEGO REŻIMU SANITARNEGO DLA OBIEKTÓW POPRAWY KONDYCJI FIZYCZNEJ

 1. W studio jednocześnie może przebywać 11 osób włącznie z instruktorką.
 2. Jeśli źle się czujesz, zostań w domu.
 3. W związku z tym, że nie mamy dużej szatni bardzo prosimy o przychodzenie już w stroju do ćwiczeń.
 4. Prosimy o przynoszenie własnej maty i ewentualnie pomocy do jogi, a także ręcznika, który możesz rozłożyć na pomocach dostępnych w studio.
 5. Prosimy o korzystanie z płynu do dezynfekcji rąk, który znajduje się przy wejściu do studia, w szatni przy wyjściu z łazienki oraz na sali.
 6. Prosimy o rozkładanie maty w wyznaczonych miejscach, pomogą Wam wyklejone taśmą linie, mata powinna znajdować się pomiędzy jedną linią, a drugą
 7. Prosimy o przynoszenie swojej butelki z wodą.
 8. Prosimy o stopniowe opuszczanie sali i studia, aby w szatni w tym samym momencie nie było tłoku.
 9. Prosimy o bezwzględne zapisywanie się na zajęcia i odwoływanie do 3 godzin przed zajęciami. Ilość miejsc na sali jest ograniczona do 10.
 10. Nie musisz mieć maseczki podczas ćwiczeń, ale jeśli to sprawia, że czujesz się bezpieczniej nie widzimy przeciwwskazań.
 11. Prosimy o utrzymywanie odległości między sobą.
 12. Osobom z grupy wysokiego ryzyka (powyżej 65 roku życia oraz z chorobami przewlekłymi) rekomendujemy uczestnictwo w zajęciach o najmniejszej frekwencji. Zapytaj nas, które zajęcia będą dla Ciebie najlepsze.
 13. Pomiędzy zajęciami zawsze jest 30 minut przerwy, które przeznaczamy na wietrzenie i dezynfekcje
 14. Zwróć uwagę, czy Twoje zajęcia są pierwszymi czy drugimi zajęciami danego dnia i weź pomoce z odpowiedniej strony szafy oraz odłóż je w to samo miejsce po zakończeniu ćwiczeń. Zdezynfekuj pomoce odporne na wodę. Pomoce do jogi zostały podzielone na dwie oznaczone grupy. Nasza sala jest ozonowana raz dziennie. Proces ten wpływa na wszystkie przedmioty znajdujące się w sali. Pomoce uporządkowane tak aby starczyło dla obu grup.
 15. Podczas wszystkich zajęć pracuje filtr powietrza.
 16. Staramy się sprzątać jak najczęściej wykorzystując do tego odpowiednie środki.
 17. Jeśli zaobserwujesz u siebie jakiekolwiek objawy charakterystyczne dla wirusa COVID 19 poinformuj nas o tym.